شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۲۹:۴۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۱۰۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۱/۱۷ - ساعت ۷:۴۲
امام جمعه فاروج:

آنچه دشمنان را به هراس انداخته اسلامیت ایران است

امام جمعه فاروج گفت: آنچه موجب هراس و نگرانی دشمنان و محافل سیاسی آنان شده نه ایران هسته ای که ایران اسلامی است.
آنچه دشمنان را به هراس انداخته اسلامیت ایران است,امام جمعه،حماسه سیاسی،حماسه اقتصادی،حجت الاسلام عباسعلی احمدزاده

به گزارش اترک ، حجت الاسلام ˈعباسعلی احمدزادهˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه با گرامیداشت 20 فروردین، اظهار کرد:‌ مبارزه با ایران هسته ای با تحریم ها بهانه است و استکبار بیش از 30 سال است که از این حربه برای فشار بر انقلاب ایران سود می جوید.

وی پیروزی انقلاب اسلامی را جریانی خروشان و بنیان کن بود برای نظام سلطه خواند که از درک همه جانبه آن عاجز مانده اند و افزود: بلوک شرق و غرب با شیوه های مختلف در تلاش برای حفظ منافع خود در ایران بودند و در این مسیر دچار خطاهای اساسی شدند.

احمدزاده گفت:‌ در چنین فضایی بود که هر دو جناح قدرت جهانی مزورانه نظام برآمده از انقلاب اسلامی را در ظاهر به رسمیت شناختند ولی در مدت زمان کوتاهی پس از آن دست به مقابله با این نظام با شیوه های مختلف زدند. 

وی قطع رابطه سیاسی و اقتصادی و تحریم های یکجانبه و نیز تلاش برای تحریم های بین المللی علیه ایران از اصلی ترین شیوه های آمریکا در مقابله با ایران خواند و افزود: محافل سیاسی دنیا از خطر ایران هسته ای دم می زنند اما این دروغی آشکار است.

وی با اشاره به در پیش بودن مهم ترین رویداد سیاسی کشور گفت: مقدورات اجرایی و سیاسی و به یک معنا مقدرات عمومی کشور برای چهار سال آینده در این انتخابات رقم می خورد. 

امام جمعه فاروج افزود: مردم ایران با حضور آگاهانه و باشکوه خود حماسه ای سیاسی را در این حضور رقم می زنند.

حجت الاسلام احمدزاده به برگزاری مسابقات کشتی باچوخه 14 فروردین فاروج اشاره کرد و گفت: در این رقابت شاهد فرهنگ اسلامی و جوانمردی بودیم که باید در سایر رشته های ورزشی هم این اخلاق نهادینه شود.

 

 

 

ایرنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک