شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۲۹:۴۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۱۰۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۱/۲۱ - ساعت ۱۱:۴۳

همکاری مطلوب شهرداری فاروج با کتابخانه های عمومی

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فاروج از همکاری مطلوب شهرداری این شهرستان در پرداخت سهم کتابخانه ها از نیم درصد شهرداری خبر داد.
همکاری مطلوب شهرداری فاروج با کتابخانه های عمومی,کتابخانه،فاروج،کتاب،شهرداری،خراسان شمالی

به گزارش اترک، مهدی رجعتی  با اشاره به وظایف کتابخانه ها در تبیین و اشاعه کتاب و کتابخوانی و ضرورت توجه جدی دستگاه های اجرایی به ارتقاء جایگاه علمی شهرستان فاروج، تأکید کرد و گفت: پرداخت سهم نیم درصد شهرداری ها به اداره کتابخانه های عمومی از ضرورت های تحقق این مهم، در راستای توسعه فرهنگ مطالعه و پیشرفت های علمی است. 

رجعتی با اشاره به اهمیت پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه ها توسط شهرداری افزود: هزينه‌هاي جاري و مديريت سخت‌افزاري و نرم‌افزاري كتابخانه از اين محل تأمين مي‌شود.

وی در ادامه ضمن قدردانی از همکاری شهرداری فاروج خاطرنشان کرد: تاكنون شهرداري فاروج با اداره كتابخانه‌هاي عمومي این شهرستان همكاري خوبي داشته است و اميدواريم اين تعامل به نحو مطلوب ادامه يابد.

لازم به ذکر است بر اساس قانون شهرداران مكلفند در پانزدهم هر ماه، نیم درصد از درآمد ماه قبل خود را بصورت علی الحساب به حساب انجمن كتابخانه های عمومی در شهرستان ها واریز كرده و در پایان سال، بعد از تفریغ بودجه آن را قطعی كنند. 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک