شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۱۱۰۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۱/۲۹ - ساعت ۲۳:۵۵
امام جمعه فاروج:

تحقق شعار امسال با تقویت باورهای اعتقادی ممکن است

امام جمعه فاروج گفت: تحقق شعار امسال با تقویت جانمایه های ارزشی درونی و تقویت باورهای اعتقادی ممکن است.
تحقق شعار امسال با تقویت باورهای اعتقادی ممکن است ,امام جمعه فاروج،شعار امسال،خراسان شمالی

به گزارشاترک، حجت الاسلام ˈعباسعلی احمدزادهˈ روز پنجشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان گفت: بستر تحقق حماسه در درون باید شکل بگیرد و لازمه شکل گیری آن تقویت ایمان و باورهای دینی است.

وی با اشاره به دو ماموریت پیش روی مردم ایران در انتخابات خرداد امسال، افزود: ملت ایران در عرصه های سیاسی و اجتماعی سابقه درخشانی دارد و با مشارکت گسترده در انتخابات پیش رو حماسه دیگری را رقم می زند.

وی لازمه تحقق حماسه اقتصادی را افزایش کمی و کیفی تولیدات داخلی، کنترل گرانی، رشد صادرات، کاهش تورم و بیکاری در جامعه برشمرد و گفت: برای تحقق چنین حماسه ای در عرصه اقتصاد، آگاهی، بصیرت، مدیریت و برنامه ریزی و همدلی ضروری است. 

فرماندار فاروج نیز با تقدیر از تلاش اعضای شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، گفت: معرفی نتیجه پیگیری مصوبات نشست های این شورا در سال قبل در این شهرستان مقدمه خوبی برای آغاز فعالیت شورا در سال جدید است.

ˈمنصور درتومیˈ بر کاربردی و عملیاتی شدن محورهای تعیین شده برای نشست شورای فرهنگ عمومی در این شهرستان تاکید کرد و افزود: اصلاح سبک زندگی از محورهای تصمیم گیری این شورا است که لازم است از فضای تعریف به فضای کاربردی انتقال یابد.

وی ساماندهی فعالیت های فرهنگی را با محوریت محلات از دیگر اولویت ها برشمرد و افزود: تحقق شعار امسال نیز مستلزم ارائه برنامه های عملیاتی است.

 

 

ایرنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک