شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۱۱۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۱/۳۰ - ساعت ۱۷:۴۳
معاون سیاسی استاندار:

نامگذاری امسال برای دشمنان یاس آفرین بود

معاون سیاسی، امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: نامگذاری امسال همانقدر که برای دوستان امیدبخش بود در دل دشمنان یاس آفرید.
نامگذاری امسال برای دشمنان یاس آفرین بود ,سیاسی،امنیتی،استاندار،خراسان شمالی

به گزارشاترک، ˈسیف الله مطلبیˈ پنجشنبه در نشست شورای اداری فاروج گفت: رهبر معظم انقلاب هرسال با اقدام مدبرانه خود در نامگذاری سال، چشم انداز و نقشه راه را نشان می دهند.

رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی، انتخابات را نمادی از هویت ملی و فرصتی استثنایی برای نمایش اقتدار کشور خواند و افزود: مشارکت مردم، میزان و محک اعتقاد و علاقه آنان به نظام است.

مطلبی افزود: همه دستگاه ها برای حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای باید تلاش کنند.

فرماندار فاروج نیز با اشاره به دو انتخابات پیش رو، گفت: کمتر از 50روز به این رویدادهای مهم باقی مانده و همه باید تحقق خواست رهبری در خصوص خلق حماسه سیاسی را مد نظر داشته باشند.

ˈمنصور درتومیˈ با تقدیر از تلاش اعضای ستاد توسعه کشاورزی این شهرستان در کسب رتبه دوم جذب اعتبارات این بخش، افزود: بانک های عامل هم با کمک به جذب تسهیلات این روند را استمرار ببخشند. 

وی با تاکید بر پیگیری جذب اعتبارات سفر رهبری گفت: پیگیری ها برای استقرار دستگاه های بدون نمایندگی در شهرهای فاروج و تیتکانلو انجام و زمینه استقرار نمایندگی برخی ادارات از جمله وزش و جوانان و جهاد کشاورزی فراهم شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: بیمارستان فاروج از مصوبات دور نخست سفر هیات دولت اواخر پارسال به این دانشگاه تحویل داده شد.

ˈحسین رعناییˈ افزود: تاکنون معادل 9 میلیارد ریال صرف تجهیز این مرکز درمانی شده و مابقی تجهیزات مورد نیاز نیز در حال خریداری است.

وی گفت: پارسال از طریق آزمون استخدامی نیروی مورد نیاز این بیمارستان جذب شده است.

 

 

 

 ایرنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک