شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۱۱۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۱/۳۰ - ساعت ۱۷:۴۷
امام جمعه فاروج:

سیاست و اقتصاد ما مورد تهاجم دشمن است

امام جمعه فاروج گفت: نامگذاری امسال از سوی رهبری نشانگر این حقیقت است که عرصه سیاست و اقتصاد ما مورد تهاجم دشمن است.
سیاست و اقتصاد ما مورد تهاجم دشمن است ,امام جمعه،فاروج،شعار امسال،خراسان شمالی

به گزارشاترک، حجت الاسلام ˈعباسعلی احمدزادهˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به خواست رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: برای تحقق این خواست باید انسان های غیرتمند با حرکتی پهلوانانه در برابر دشمنان به دفاع و ایستادگی برخیزند.

وی با بیان اینکه تهاجم دشمن هم در عرصه سیاست و هم اقتصاد با فتنه همراه است، گفت: در عرصه سیاست تهاجم دشمن به سه منظور جدایی مردم از نظام، خالی کردن نظام از محتوای دینی و شناسایی نیروهای خود با ایجاد فتنه صورت می گیرد.

وی افزود: معنای حماسه سیاسی این است که مردم در مقابل دخالت عوامل نفوذی دشمن در نظام حساس باشند و با دفاع از دروازه های مردم سالاری که با دیواره های سر به فلک کشیده ولایت مصون و محفوظ شده، اجازه عبور دشمن را ندهند.

امام جمعه فاروج با اشاره به برنامه های دشمن در حوزه اقتصاد گفت: ابزاری که دشمن برای جداسازی مردم از نظام انتخاب کرده، ناکارآمد نشان دادن نظام در مدیریت اجتماعی و معیشتی جامعه است.

احمدزاده به انتخابات پیش رو به عنوان مهمترین حادثه سیاسی سال اشاره کرد و افزود: مشارکت مردم در این انتخابات می تواند روی برنامه ریزی و تصمیم سازی های دشمنان نظام تاثیرگذار باشد. 

وی همچنین با گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سه عنصر معنویت، بصیرت و ولایتمداری را رمز موفقیت این نهاد خواند و تداوم این توفیقات را در گرو وجود این سه عنصر دانست.

احمدزاده گفت: سپاه امروز اگرچه بر همان بنیان های سال 57 استوار است ولی از نظر توانایی نو شده و دشمنان بدرستی دریافته اند که در 34 سال گذشته، همه راهبردهای آنان برای متوقف ساختن انقلاب با وجود عواملی چون سپاه شکست خورده است. 

 

 

 

 ایرنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک