شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۱۱۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۱/۳۱ - ساعت ۲۱:۱۱
با همت و پیگیری مدیران صدا و سیما

فرستنده دیجیتال گرمه و جاجرم نصب شد

مدیرکل مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی اظهار کرد: فرستنده دیجیتال شهرستان‌های گرمه و جاجرم با همت و پیگیری مدیران صدا و سیما نصب و مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفت.
فرستنده دیجیتال گرمه و جاجرم نصب شد ,صدا و سیمای،فرستنده دیجیتال،گرمه،جاجرم،خراسان شمالی

به گزارشاترک،احمد مهدوی با اشاره به اینکه رسانه استانی در جهت خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد، اظها کرد: برای بهره برداری از این پروژه اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان صدا و سیما تأمین شده است.

وی تصریح کرد: روند رو به رشد تلویزیون دیجیتال در استان رو به افزایش است و طی ماه‌های آینده شاهد گسترش این قابلیت در استان خواهیم بود.

مدیرکل مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی افزود: با بهره برداری آزمایشی از این فرستنده از این پس مردم شهرهای گرمه و جاجرم، ایور و درق می‌توانند شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی دیجیتال را دریافت کنند.

وی یادآور شد: با بهره برداری از این پروژه جمعیتی بالغ بر 40 هزار نفر می‌توانند 19 شبکه تلویزیونی دیجیتال و 16 شبکه رادیویی دیجیتال را دریافت کنند.

این مسئول گفت: این فرستنده دیجیتال با قدرت 200 وات در ایستگاه تلویزیونی شهر گرمه نصب شده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 76 درصد جمعیت استان از طریق 10 ایستگاه فرستنده دیجیتال زیر پوشش تلویزیون دیجیتال قرار گرفته‌اند.

مهدوی با اشاره به بهره برداری آزمایشی فرستنده دیجیتال شهر راز گفت: به زودی این فرستنده دیجیتال با حضور مسئولان مورد بهره برداری رسمی قرار گیرد.

مدیرکل مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی خاطرنشان کرد: فرستنده دیجیتال شهر غلامان و جرگلان هم در دست پیگیری و اقدام است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
رضا حسین زاده | 1392/04/13
42
54
ایستگاه فرستنده دیجیتال تخته باغلق بخش غلامان راه اندازی نشده است شبکه های تلویزیونی در این منطقه از اوایل سال 1392 قطع می شده است که با تلاش مسئولان فنی صداوسیمای خراسان شمالی رفع می شد اما فرستنده تلویزیونی تخته باغلق که هم اکنون شبکه های تلویزیونی برفک و این فرستنده با مشکلات روبرو است, مسئولان باید هرچه زودتر اقدام به راه اندازی فرستنده دیجیتال تخته باغلق انجام بدهند.
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک