شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۳۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۷:۲۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۱۸ - اذان مغرب:۱۷:۰۳:۴۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۱۳۴۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۴/۰۹ - ساعت ۹:۱۳

طرح تغذیه کودکان زیر ۶سال به تعداد ۱۲۵نفر ازکودکان فاروج اختصاص یافت

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فاروج گفت: در 6ماهه اول امسال ، طرح تغذیه کودکان زیر 6سال به تعداد 125نفر ازکودکان دارای اختلال رشد شهرستان اختصاص یافت.
طرح تغذیه کودکان زیر 6سال به تعداد 125نفر ازکودکان فاروج اختصاص یافت,

هاشم بهشتی در گفتگو باخبرنگار اترک در فاروج افزود: سالانه دوبار این طرح با مشارکت شبکه بهداشت ونظارت وپالایش کودکان زیر 6سال دارای اختلال رشد اجرا می شود . وی با بیان اینکه برای رفع اختلال رشد این کودکان ، سبد غذایی برای آن پیش بینی می شود افزود: این کودکان ماهیانه سبد غذایی به ارزش 200هزار ریال دریافت می کنند . وی نحوه ی دریافت سبد غذایی توسط این خانواده ها را از طریق فروشگاه طرف قرار داد عنوان کرد واظهار داشت : این خانواده ها با در دست داشتن کارت خریدی که بصورت ماهیانه اعتبار ریالی آن تمدید می شود به این فروشگاه ها مراجعه وسبد غذایی را دریافت می کنند . وی یادآور شد : نظارت وپالایش این طرح بصورت شش ماهه توسط مرکز بهداشت وبررسی وضعیت رشد کودکان انجام ودر صورت تایید دریافت سبد برای یک دوره دیگر تمدید ودر صورت عدم تایید نسبت به جایگزینی سایر کودکان دچار اختلال رشد اقدام می شود . وی با اشاره به اینکه تعداد کودکان شناسایی شده در 6ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایشی نداشته افزود: : این طرح با هدف کاهش سو تغذیه کودکان زیر 6 سال ، ارتقا وضعیت تغذیه کودکان مبتلا به سو تغذیه در خانوارهای نیازمند ، ارتقا آگاهی ، نگرش وعملکرد جامعه در زمینه تغذیه صحیح ، ارتقا آگاهی ، نگرش وعملکرد مادران در زمینه تغذیه ورشد کودکان اجرا می شود .

./انتهای پیام /3

منبع:farooj.ir

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک