سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۸:۲۲ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۲۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۳۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۱۴۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۵/۰۳ - ساعت ۱۰:۶
مدیر کمیته امداد فاروج:

۴۵۰۰ کیسه همیان مولا در فاروج توزیع شد

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) فاروج از توزیع چهار هزار و ۵۰۰ کیسه همیان مولا برای جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم خیر این شهرستان خبر داد.

به گزارش اترک، هاشم بهشتی با بیان اینکه  طرح همیان مولا توسط این نهاد از سال قبل به اجرا درآمده است، اظهار کرد: در این طرح کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران شهرستان جمع آوری و بلافاصله در اختیار خانواده نیازمند قرار داده می‌شود.

وی در خصوص اقدامات انجام شده توسط این نهاد در این راستا تصریح کرد: به همین مناسبت در ماه مبارک رمضان سال گذشته یک هزار کیسه همیان مولا در این شهرستان توزیع شد که مردم خیر و نوع‌دوست این شهرستان کمک‌های خود را از طریق این کیسه‌ها به دست نیازمندان رساندند.

بهشتی در خصوص مبلغ جمع آوری شده در سال گذشته گفت: از مجموع یک هزار کیسه ارائه شده به مردم، 600 کیسه همیان مولا همراه با کمک‌های نقدی و غیر نقدی به ارزش 13 میلیون و 920 هزار ریال به این نهاد برگشت دادند.

وی خاطرنشان کرد: این نهاد آمادگی پذیرفتن هر نوع کمک در قالب کالای نقدی و غیر نقدی را دارد تا به این ترتیب در این ماه مبارک، خانواده‌های مددجو نیز از سبد کالا های اساسی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/ روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک