سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۳:۴۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۳۵ - اذان مغرب:۱۷:۰۸:۱۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۱۴۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۵/۲۹ - ساعت ۸:۴۶

بیش از ۳هزار واحد مسکونی روستایی فاروج مقاوم سازی شده است

رئیس بنیاد مسکن شهرستان فاروج گفت:بیش از 3هزار واحد مسکونی روستایی درشهرستان فاروج با استفاده از تسهیلات مقاوم سازی شده است .
بیش از 3هزار واحد مسکونی روستایی فاروج مقاوم سازی شده است,

به گزارش اترک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فاروج ،براتعلی احمدی با اعلام این خبر افزود: سهمیه تسهیلات مقاوم سازی امسال شهرستان 500فقره بوده که تاکنون 300فقره ابلاغ شده است .

 

وی با بیان اینکه از این تعداد تاکنون 150نفر به بانک های عامل معرفی ودر مرحله انعقاد قرارداد هستند اظهار داشت : درشهرستان تاکنون 3هزارو924واحد مسکن روستایی مقاوم سازی شده است .

 

احمدی با اشاره به متفاوت بودن شرایط پرداخت تسهیلات ساخت مسکن بانک کشاورزی دربخش ضمانت ها افزود:پرونده  150نفر معرفی شده به این بانک به دلیل عدم توانایی درتامین ضمانت ها وشرایط بانک برگشت داده شده است .

 

وی گفت:درصورتیکه سایرروستائیان شهرستان توانایی تامین شرایط مورد نظربانک را داشته باشند جایگزین پرونده های برگشت خورده می شوند .

 

احمدی رقم تسهیلات را همچنان 125میلیون ریال عنوان کرد واظهار داشت: سهم سال گذشته شهرستان 324واحد بود که همه در حال ساخت است واز این تعداد 185واحد تقریبا به مرحله پایانکاررسیده  است .

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک