شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۲:۲۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۰۵ - اذان مغرب:۱۹:۵۲:۳۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۱۴۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۶/۰۲ - ساعت ۱۰:۵۳

اعتبارات امسال شهرستان ۳۰درصد رشد داشته است

فرماندار فاروج گفت: در مجموع اعتبارات امسال شهرستان نسبت به سال گذشته 30درصد رشد داشته است .
اعتبارات امسال شهرستان 30درصد رشد داشته است,

منصور درتومی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فاروج، افزود: امسال به شهرستان 91میلیاردو 200میلیون ریال اختصاص یافته است که نسبت به سال گذشته 30درصد افزایش داشته است .

وی بااشاره به الزمات قانون بودجه امسال عنوان کرد:  با کسر الزمات قانونی که بخشی از اعتبارات را به حوزه شهرداری ها ، شهرک صنعتی ، راه روستایی و.. اختصاص داده واین ارقام بصورت استانی هزینه می شود مبلغ 29میلیاردو 380میلیون ریال در اختیارشهرستان برای توزیع است .

درتومی با بیان اینکه کمتر از 15درصد اعتبارات دراختیار شهرستان وباقی در اختیار وزارتخانه هاست اظهار داشت : مطالبه ی مدیران استانی وشهرستانی باید بیشتر از اعتبارات وزارتخانه ای باشد .

به گفته ی فرماندار فاروج وجود پروژه نیمه تمام در دستگاه ها مانع از شروع پروژه ی دیگر است واولویت اول اتمام پروژه های نیمه تمام است .

وی یادآورشد : دستگاه هایی که تعدادپروژه های نیمه تمامشان کمتر باشد از سرجمع اعتباراتشان کم وبه دستگاه هایی که پروژه های اولویت دار بیشتری دارند اختصاص می یابد.

درتومی اظهار داشت : بیشترین مشکل شهرستان در حوزه آب وراه روستایی است ودرتوزیع اعتبارات به این شاخص ها هم توجه ویژه ای می شود

وی از تحویل ناحیه صنعتی  فاروج به شهرک صنعتی خبرداد وگفت: با واگذاریناحیه به شهرک صنعتی این ناحیه هم شناسنامه دار شد واز اعتبارات داخلی شهرک های صنعتی وشهرستان برخوردار می شود .

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک