شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۲:۲۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۰۵ - اذان مغرب:۱۹:۵۲:۳۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس مذهبی | کد خبر: ۱۵۰۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۶/۰۸ - ساعت ۱۹:۵۰
حجت الاسلام حسین نادعلیزاده

شور ومشورت انسان را ازاستبداد رای دور می کند

امام جمعه تیتکانلو گفت: یکی از عوامل موفقیت جامعه مشورت است و شور ومشورت انسان را ازاستبداد رای دور می کند.
شور ومشورت انسان را ازاستبداد رای دور می کند,نادعلیزاده،شور ومشورت،سوریه،اترک،تیتکانلو،خراسان شمالی

 

به گزارش  خبرنگار اترک از فاروج ،حجت الاسلام حسین نادعلیزاده در خطبه های این هفته نمازجمعه به 12شهریور سالروز آغاز به کار شوراها اشاره کردوگفت:در آیات وروایات به شور ومشورت بسیار پرداخته شداه است  ودر قرآن  آمده که خدا به پیامبر دستور می دهد درامورات مربوط به عموم امت اسلامی با مردم مشورت کند.
 
وی  شور ارا منطق عملی پیشوایان  برشمرد وگفت:   شوراهای جدید که لباس خدمت به تن  می کنند با ید از همفکری شوراهای قبلی ومعتمدان   در برنامه های عمرانی ،اجتماعی ،فرهنگ عمومی  استفاده کنند.
 
امام جمعه تیتکانلو با اشاره به شرایط سوریه گفت: حمله به سوریه بهانه ای برای جلوگیری از شکست های تروریست های پرورش یافته در دامن آمریکا است .
 
حجت الاسلام حسین نادعلیزاده  افزود: یکی از دلایل طرح حمله ،نتیجه نداشتن قریب به 30ماه جنایت تروریست ها در سوریه ومقاومت پیروزمندانه آنان بوده است.
 
 وی یادآورشد:  به همین دلیل آمریکا برای جلوگیری ازشکست تروریست ها درسوریه به بهانه حمله شیمیایی ارتش سوریه به مردم دنبال اهداف خوداست.
 
وی با گرامیداشت 8شهریور  سالروز شهادت شهیدان رجائی وباهنر وروزمبارزه با تروریسم افزود: نظام ما یکی از قربانیان تروریسم بوده که مورد هجمه های دشمن قرارگرفته وبه فضل الهی آن کسانی که دنبال تروریسم بودند نتوانستند به اهدافشان دراین نظام مقدس برسند
 
انتهای پیام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک