یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۱۵۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۶/۱۷ - ساعت ۱۳:۲۱
نماینده مردم شهرستان های فاروج وقوچان در مجلس شورای اسلامی:

مهمترین چالش شوراها ی شهر وشهرداری تامین منابع است

نماینده مردم شهرستان های فاروج وقوچان در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین چالش پیش روی شوراها ی شهر وشهرداری تامین منابع است.
 مهمترین چالش شوراها ی شهر وشهرداری تامین منابع است,
به گزارش خبرنگار اترک از فاروج ،هادی شوشتری افزود: شوراها وشهرداری با تغییر نوع نگاه وحرکت به سمت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی می توانند با این چالش مقابله کنند .
 
وی برتلاش شوراهای دورچهارم برایجاد در آمدهای پایدار تاکید کرد واظهار داشت : مدیریت درشرایطی که اعتبارات وبودجه به حد کافی وجوددارد در توان همه است ومهم انجام کار در شرایط سخت ومشکلات است .
 
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،  با بیان اینکه در سطح کلان ، شوراها موفق عمل کرده اند اظهار داشت: سیستم شورایی وشهردار در واقع یک پارلمان محلی است که مدل کوچک فعالیت های دولت را در این سیستم می توان دید .
 
شوشتری یادآورشد :  شوراها یک نهاد مدنی وتخصصی است که علی رغم وجود سالایق وگرایش های مختلف سیاسی واجتماعی در یک نکته ، آنهم عمران وآبادانی شهر اشتراک دارند .
 
 نماینده مردم شهرستان های فاروج وقوچان ،شهررا خانه ی مردم عنوان کرد واظهارداشت: مردم از این فضا باید لذت ببرند اما وجود نازیبایی ها ، عدم رعایت توزان و... این شرایط را مهیا نکرده است .
 
وی بر تشکیل معاونت های مختلف برای ساماندهی فعالیت های شوراها تاکید کرد وافزود: ایجاد معاونت های مختلف از وظایف شوراها برای ساماندهی همه جانبه شهر است و یکی از مهمترین معاونت ها ، بخش فرهنگی واجتماعی است.
 
شوشتری افزود: تقویت معاونت فرهنگی واجتماعی درواقع فرصت فعالیت در سایر معاونت ها را فراهم می کند.
 
وی گفت: کوچک بودن شهر دلیلی برای تشکیل نشدن بخش های مختلف فعالیتی شوراها نیست وباید در حد واندازه شهر این معاونت ها تشکیل وفعالیت ها براساس آن شکل بگیرد .
 
وی اظهار امیدواری کرد: شوراهای این دوره با آسیب شناسی فعالیت ها، کارنامه موفقی را در پایان چهار سال ارائه کنند .
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک