یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۱۵۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۶/۲۲ - ساعت ۱۵:۳۸
امام جمعه فاروج:

ریشه ی گرفتاری های مسلمین بى‏ عرضگى حکام منطقه است

امام جمعه فاروج گفت: به تعبیر امام راحل ریشه گرفتاریهاى مسلمین، اختلاف کشورهاى اسلامى، دخالت اجانب و بى‏عرضگى حکام منطقه است که باید با اتحاد و قیام مسلمانان جهان علیه مستکبران درمان شود.
 ریشه ی گرفتاری های مسلمین بى‏ عرضگى حکام منطقه است,
 
 
 
 به گزارش  خبرنگار اترک از فاروج ،حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده در خطبه های این هفته نمازجمعه به بیانات مهم و تعیین‏کننده رهبر معظم انقلاب اسلامى در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور اشاره کرد وافزود: تأکید معظم له  بر لزوم وجود نگاه جامع و کلان در مسائل کشور، جهان و منطقه بود واشاره داشتند که شرایط منطقه و شرایط بیدارى اسلامى باعث شده است که غربیها خود را از حرکت تفکر انقلاب اسلامى عقب ببینند ودست به هراقدامی برای مقابله با این تفکر بزنند.
 
 وی افزود: معظم له جمهورى اسلامى ایران  را یک فتح الفتوح عنوان داشتند وبر لزوم انسجام داخلى بیش از پیش و پایبندى بیشتر دستگاهها به ارزشها و اصول تاکید ورزدیدند .
 
حجت الاسلام قلی زاده ،کیفیت بخشیدن همه جانبه به نماز جمعه را از خواسته های  رهبر معظم انقلاب  در این دیدار برشمرد.
 
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان  با اشاره به تهدیدات آمریکا در حمله به سوریه به‏بهانه استفاده ارتش سوریه از سلاحهاى شیمیایى افزود: این تهدیدات ‏ در واقع به تعبیر رهبر ماجرای انتقام‏گیرى از حکومتى است که سه دهه به‏تنهایى در برابر صهیونیستهاى غاصب ایستاده است.
 
وی با تبریک 11ذیقعده سالروز ولادت امام علی بن موسی الرضا(ع) اظهار داشت: نامگذارى اول تا یازدهم ذیقعده یعنى فاصله میان ولادت فاطمه معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) جداى از آن‏که یک کار ذوقی و قریحه‏پسند مى‏باشد، ارائه نگاهى عمیق‏تر به نعمت بى‏بدیل هادیان الهى و تقویت ارتباطى همه‏جانبه با آنهاست.
 
حجت الاسلام قلی زاده ،به آغاز سال تحصیلى دانشگاه‏ها و ضرورت پرهیز از افراطى‏گرى‏ هم اشاره کرد وافزود: ضروررت پرهیز از اسراف، چشم وهم چشمی ها نباید نادیده گرفته شود تا همه ی دانش آموزان در یک فضای آرام وبه دور از دغدغه سال تحصیلی را با نوشت افزارهای متناسب با فر هنگ اسلامی آغاز کنند .
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک