سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۱۸۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۸/۱۰ - ساعت ۱۵:۳۴

امسال شعار مرگ برآمریکا در ۱۳آبان کوبنده تر خواهد بود

امام جمعه فاروج گفت: امسال شعار مرگ برآمریکای ملت ایران در 13آبان کوبنده تر از سالهای گذشته خواهد بود
امسال شعار مرگ برآمریکا در 13آبان کوبنده تر خواهد بود,
 
به گزارش خبرنگار اترک از فاروج ،حجت الاسلام قلی زاده با گرامیداشت 13 آبان روز ملى مبارزه با استکبار جهانى عنوان کرد: گرامی داشت ابن روز به منزله حفظ یک خاطره تاریخی نیست ومضامین مهمی در گرامیداشت این روز نهفته است
 
 وی بیان داشت : در هر سه حادثه، یک طرف ملت ایران ومظهر مبارزه یعنى امام بزرگوار وطرف  دیگر هم دولت مستکبر آمریکا است.
 
وی یادآورشد:  بنابراین یک مبارزه‏اى بین نظام جمهورى اسلامى و انقلاب اسلامى و ملت ایران با این اعتقاد از یک‏طرف، و دولتمردان آمریکا و حکومت مستکبر آمریکا از طرف دیگر در جریان است.
 
 امام جمعه فاروج   با اشاره به روشن شدن چهره تزویر وریای آمریکا حتی برای دوستانش ،خیانت آمریکا حتی به نزدیکترین متحدان خود در شنود مکالمات اضافه کرد: شنود بیش از یک ملیار مکالمه مردم ایران جنایتی دیگر بر علیه ملت ایراناست
 
خطیب جمعه فاروج با بیان اینکه با افشاگری های اخیر، لانه جاسوسی بودن سفارتخانه های آمریکا در همه کشورها روشن شد  بیان داشت:شعار مرگ برآمریکای ملت ایران در 13آبان1392 کوبنده تر از سالهای گذشته خواهد بود
 
وی عبارات مطرح شده با مضامین ،صلاح نیست مقابل آمریکا بایستیم ،روزگار مبارزه با استکبار تمام شده و...را خیلی سخن ساده لوحانه واز روی حماقت برشمرد وبیان داشت : اینکه بگوئیم رابطه با آمریکا وضع اقتصادی ومعیشتی مردم را بهبود می بخشد  با توجه به وضعیت اس بار بسیاری از کشورهایی که با این کشور رابطه حسنه دارندسخن ابلهانه ای است.
 
امام جمعه فاروج گت: برپایى همه واجبات درسایه احیا  فریضه ی ‏امر به معروف و نهى از منکر انجام  می شود.
 
حجت الاسلام عباسعلی قلی زده در خطبه های این هفته نماز جمعه  با گرامیداشت آغاز هفته احیاى امر به معروف و نهى از منکر گفت: امر به معروف و نهى از منکر، تکلیف همگانى امت است و همه باید نسبت به دیگران احساس مسؤولیت بکنند.
 
 وی بااشاره به مزایای  نهادینه شدن فریضه امر به معروف و نهى از منکر افزود:   تحقق  برپایى همه واجبات‏ ، اصلاح جامعه  از مهم ترین مزایای نهادینه شدن این فریضه است .
 
 
 
حجت الاسلام قلی زاده با محکومیت شهادت جمعی از مرز بانان جمهوری اسلامی توسط ایادی استکبار جهانی افزود:  ظلم بزرگی در حق کسانی برای حفظ مرزهای کشور اسلامی و برای دفاع از نظام تلاش می‌کنند  بااین حادثه شده است .
 
وی با در تحلیل این عملیات تروریستى عنوان کرد:  نباید آن‏را یک حرکت کور و بدون پشتوانه خارجى قلمداد کرد بلکه این عملیات را باید در قالب یک بسته امنیتى ارزیابى کرد .
 
 خطیب جمعه فاروج هدف از جنایت را ، ناامن‏سازى محیط امنیت ملى جمهورى اسلامى ایران برشمرد بیان داشت:  آمریکا، رژیم صهیونیستى و دشمنان منطقه‏اى جمهورى اسلامى ایران براى برهم‏زدن امنیت، وحدت و آرامش ملت ایران، پروژه‏هاى متعددى را تدارک دیده‏اند تا پتانسیل انقلاب اسلامى معطوف درگیرى‏هاى داخلى شود
 
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک