چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۱۹۷۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۹/۲۵ - ساعت ۱۰:۲۲
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی:

دخالتی در انتصاب‌ فرماندار شهرستان شیروان ندارم

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتصاب فرماندار شیروان دخالت نمی‌کنم.
دخالتی در انتصاب‌ فرماندار شهرستان شیروان ندارم,
عبدالرضا عزیزی عصر امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اترک در شیروان خواستار تعریف برنامه و استراتژی و پیگیری عاقلانه آن از طف مسئولین شهرستان شد و خاطرنشان کرد: در انتصاب فرماندار شیروان دخالت نمی‌کنم و به گزینه معرفی شده جهت تصدی این پست از طرف وزارت کشور و استانداری نهایت احترام را خواهم گذاشت و همکاری و تعامل جدی را در دستور کار خود قرار می‌دهم.
                                                          
وی با تاکید بر این مطلب که همه مسئولان باید مدیریت بر منابع را در اولویت فعالیت‌های خود قرار دهند، گفت: فرماندار به عنوان حکومت محلی و رئیس جمهور شهرستان است و توسعه متوازن و تدبیر باید در مدیریت شهرستان را شاهد باشیم.
 
عزیزی با انتقاد از مطرح نمودن شایعاتی مبنی بر اینکه در انتصاب اخیر فرماندار شیروان دخالتی داشته ام تاکید کرد : افراد باید ظرفیت خود را بالا برده و با عدم مطرح نمودن این شایعات آرامش را به شهرستان تحمیل نمایند.
 
رئیس کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولین شهرستان شیروان باید مهندس وجیه اله خدمتگذار استاندار خراسان جنوبی را الگوی خود قرار دهند افزود : انتصابات اخیری که نیز در استان خراسان شمالی انجام شده است را به فال نیک گرفته و آرزوی موفقیت را برای مدیران اجرایی جدید در استان را از خداوند متعال خواستارم.
 
 در هفته های گذشته بنا به پیشنهاد استاندار خراسان شمالی و صدور حکم توسط وزارت کشورغلامرضا عوض‌زاده به عنوان فرماندار شهرستان شیروان منصوب شده بود ولی به دلایل نامعلومی این انتصاب به تاخیر افتاده است.
 
در حال حاظر عبدالصمد صفرنژاد فرمانداری شهرستان شیروان را برعهده دارد.
 
بر اساس برنامه قرار بود تا آیین تودیع و معارفه فرماندار این شهرستان هفته گذشته برگزار شود ولی همچنان فرمانداری دومین شهر بزرگ استان در هاله ای از ابهام قرار دارد.
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک