دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۱۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۶ - ساعت ۱۸:۲۸

انتظار ملت از دولتمردان کوتاه نیامدن از حقوق مردم است

امام جمعه فاروج گفت: انتظار ملت از دولتمردان کوتاه نیامدن از حقوق مردم است وباید پاسخ شفاف ودندان شکن به یاوه سرائی های یاوه سرائی های رئیس جمهور ووزیر امور خارجه آمریکادراجلاس اپیک بدهند.
به گزارش اترک نیوز ، حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه  با اشاره به یاوه سرائی های رئیس جمهور ووزیر امور خارجه آمریکادراجلاس اپیک صهیونیستها گفت:   آمریکا زیر سیطره صهیونیستها اداره می شود وملت ایران از دست آوردهای هسته ای خود دست بردار نیست.
 
خطیب جمعه فاروج  افزود: آنجه آنها میگویند توهمی بیش نیست وملت ایران ثابت کرده اند درخیچ زمانی از آنان نترسیده اند .
 
وی به سالروز بزرگداشت شهداهم اشاره کرد وگفت : ایثار و شهادت در شمار عالى‏ترین مفاهیم الهى و حاصل متعالى‏ترین ارزشهایى است که مى‏تواند جامعه انسانى را به تکامل و تعالى برساند و والاترین برکات را به آن ببخشد.
 
خطیب جمعه فاروج گفت: شهدا، فرزانگان و برگزیدگان نسل خود بوده‏اند و اصلى‏ترین پیام آن‏ها براى نسل امروز، پیمودن  راه خدا ،عزت، آزادى ،سعادت و سربلندى دنیا و آخرت است.
 
 وبا بیان اینکه ،آنچه امروز دشمن ازآن واهمه داردروحیه شهادت‏طلبى است که از هر بمب اتمی برای آنها فاجعه بارتر است افزود: ترویج فرهنگ شهادت و ایثار به‏عنوان والاترین میراث انقلاب اسلامى و هشت سال دفاع مقدس وظیفه‏اى است که بر عهده همه دلسوزان نظام مى‏باشد.
 
 امام جمعه فاروج به پانزدهمین اجلاس خبرگان دوره چهارم هم اشاره کرد وگفت: مجلس خبرگان فرصت و نعمتى است کم‏نظیر که از ابتداء انقلاب و اولین دوره شکل‏گیرى و فعالیتش، آثار و برکاتى چشمگیر براى ملت شریف ایران داشته است که البته بازتعریفى منطقى و شفاف از جایگاه رفیع و وظایف و خدمات آن براى توده‏هاى مردم امرى ضرورى است .
 
وی با تبریک میلاد حضرت زینب وروز پرستارگفت: شغل پرستارى از شغلهاى بسیار شریفى است که اگر به آن درست عمل شود در تراز عبادتهاى درجه اول قرار می گیرد .
 
انتهای پیام / فاروج
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک