دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس فرهنگی | کد خبر: ۲۲۵۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۰۴ - ساعت ۲۳:۵۱

طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه فاروج به اجرا درآمد

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان فاروج گفت: طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه این شهرستان ویژه تعطیلات نوروز از چند روز اخیر به اجرا در آمده است .
به گزارش اترک نیوز واحد دریافت خبر فاروج، حجت الاسلام  اسماعیل مطاعی افزود:  این طرح با حضور روحانیان اعزامی از قم در امامزادگان شاخص از جمله  امامزاده جعفر روستای سیاهدشت ،امامزاده روستای برگرد، روستای چوکانلو ومرغزار شهرستان فاروج اجرا می شود.
 
وی توزیع  بسته فرهنگی بین زائران، برپایی نمازجماعت، پاسخ به سوالات شرعی، برپایی مسابقه فرهنگی، برگزاری دعا و نیایش و برگزاری آیین های سوگواره یاس نبوی در دهه دوم فاطمیه را از جمله ویژه برنامه های طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه شهرستان  فاروج برشمرد.
 
رییس اداره اوقاف وامور خیریه فاروج همچنین از برپایی نمایشگاه خیمه معرفت در جوار امامزاده  جعفر روستای سیاهدشت در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: آشنایی با معارف دینی  از اهداف برگزاری این نمایشگاه است . انتهای پیام
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک