پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۶/۲۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۲۸:۰۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۵۵
بجنورد
۲۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۷۸۳۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ساعت ۱۷:۲۱
امام جمعه بجنورد:

انتخابات نباید ملت را از یکدیگر جدا کند

امام جمعه بجنورد با بیان اینکه تفاوت ها نباید به اصل نظام صدمه بزند،گفت: انتخابات نباید ملت را از یکدیگر جدا کند.
انتخابات نباید ملت را از یکدیگر جدا کند,

 به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام ابولقاسم یعقوبی در نماز عبادی و سیاسی جمعه با اشاره به برگزاری انتخابات پیش روی ریاست جمهوی و شوراهای اسلامی شهر و روستا افزود: نباید اجازه دهیم که دشمن با قطبی سازی ما را از محکمات انقلابمان دور کند.

وی با اشاره به نشست اخیر مقام معظم رهبری با اعضای مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: رهبر انقلاب در این نشست فرمودند که انقلاب ما یک محکماتی دارد که باید آن ها حفظ شود.

حجت الاسلام یعقوبی اظهار کرد: داشتن روحیه انقلابی و استکبارستیزی یکی از محکمات انقلاب است و نباید به دشمنان اعتماد کنیم .

وی تصریح کرد: اعتماد ملی، خودکفا بودن و عزت ملی داشتن از دیگر محکمات انقلاب اسلامی است.

به گفته حجت الاسلام یعقوبی اجرای سبک زندگی دینی، پرهیز از اشرافی گری، هم دردی با مستضعفان جهان، دلسوزی با مستمندان و وحدت ملی از دیگر محکمات انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به فرارسیدن سال نو بیان کرد: علاوه بر اینکه خانه هایمان را خانه تکانی می کنیم باید  خانه دل را از غبار گناه نیز بزدایم.

خطیب نماز جمعه بجنورد با بیان اینکه باید طی سال آینده در صحنه های مختلف کشور حضور داشته باشیم، گفت: باید در سال جدید ولایت پذیری را افزایش دهیم، چهره های انتخاباتی را بشناسیم با کارکردهای آن ها آشنا شویم و انسان های خدوم و دلسوز را انتخاب کنیم.

وی افزود: سال آینده ، سرنوشت سیاسی کشور ما به شکل دیگری رقم می خورد بنابراین باید در صحنه حضور یابیم و بار دیگر سرنوشت سیاسی کشور را انتخاب کنیم.

وی به ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره و اظهار کرد: این بانوی بزرگوار زنجیره وصل نبوت و امامت بود، حضرت فاطمه زهرا(س) نه تنها برای خانم ها بلکه برای آقایان نیز یک اسوه است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک