پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۶/۲۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۲۸:۰۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۵۵
بجنورد
۲۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۴۰۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ساعت ۱۴:۵۲
فرماندار شهرستان دیر:

بیمارستان ۳۸ تختخوابی دیر هفته سلامت به بهره‌برداری می‌رسد

بوشهر - فرماندار شهرستان دیر گفت: بیمارستان ۳۸ تختخوابی دیر با مساحت ۷۰۰۰ متر مربع ،در هفته سلامت سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
بیمارستان ۳۸ تختخوابی دیر هفته سلامت به بهره‌برداری می‌رسد,

به گزارش خبرنگار مهر، حمزه اعتماد عصر شنبه در نشست شورای اداری شهرستان دیر ضمن تجلیل از حضور گستره مردم در مراسم تشیع شهدای گمنام شهر بردستان اظهار داشت: حضور در مراسم تشییع شهدای گمنام ادای دینی است که جامعه امروز ما نسبت به شهدا و آرمان‌های انقلاب و امام راحل خواهند داشت.

اعتماد با اشاره به سیل اخیر در شهرستان دیر، گفت: سیل اخیر در شهرستان دیر بیش از ۴۵۰ میلیارد ریال خسارت مالی در بر داشت که خوشبختانه با مدیریت و تلاش شبانه روزی ستاد مدیریت بحران شهرستان و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی این سیل هیچ‌گونه تلفات جانی نداشته است.

 وی با تاکید بر پرداخت مطالبات کشاورزان در بحث خرید توافقی گوجه‌فرنگی در شهرستان دیر، گفت: به منظور حمایت هرچه بیشتر از تولیدکنندگان بخش کشاورزی و جلوگیری از متضرر شدن آنها دولت اقدام به خرید محصول گوجه کشاورزان کرد که می‌بایست پرداخت مطالبات کشاورزان تسهیل شود.

اعتماد با اشاره به انتخابات سال آینده گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث اقتدار نظام در صحنه‌های بین المللی خواهد شد و مهم‌ترین وظیفه دستگاه‌های اجرایی در زمان انتخابات فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم خواهد بود.

فرماندار شهرستان دیر اظهار داشت: در نشست معتمدین انتخابات شهرستان دیر اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای این شهرستان هشت نفر به عنوان اعضای اصلی و شش نفر علی البدل با اکثریت آرا به عنوان هیات اجرایی برگزیده شدند.

وی با اشاره به اعتبار هزار و ۳۰۰ میلیارد ریالی سهم شهرستان دیر از طریق وزارت نفت، گفت: این اعتبار در بازه پنج ساله توسط وزارت نفت برای زیرساخت مدارس، سالن‌ها و اماکن ورزشی، بهداشتی و درمانی و عمران شهری و روستایی تخصیص می‌یابد.

وی، بهره برداری از بیمارستان دیر  و جاده وفاق بین دو شهرستان دیر و کنگان را از مطالبات مهم و جدی مردم این شهرستان بر شمرد و افزود: بیمارستان ۳۸ تخت‌خوابی دیر در ۲ طبقه ساخته شده است و شش هزار و ۴۸ مترمربع زیربنا و ۲۷ هزارمتر مربع مساحت در هفته سلامت سال آینده و جاده وفاق نیز تا دو سال آینده به بهره برداری خواهند رسید.

در پایان از ادارات موفق و نمونه شهرستان دیر تجلیل شد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک