سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۴/۲۴/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۲۰:۰۲ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۴۳:۱۷
بجنورد
۲° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۴۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ساعت ۱۶:۲

سومین دوره مسابقات والیبال روستاهای گناوه برگزار شد

بوشهر - تیم روستای «محمدصالحی» قهرمان سومین دوره مسابقات والیبال روستاهای بخش مرکزی شهرستان گناوه شد.
 سومین دوره مسابقات والیبال روستاهای گناوه برگزار شد,

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان گناوه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سومین دوره از مسابقات والیبال آقایان به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری در سالن ورزشی شهدای انقلاب روستای محمدصالحی برگزار شد.

داراب عرب گفت: این مسابقات با حضور پنج تیم از روستاهای بخش مرکزی برگزار شد و در دیدار پایانی دو تیم جوان و با انگیزه «عباسی» و «محمدصالحی» به دیدار هم رفتند.

عرب با اشاره به تیم قهرمان این دوره از مسابقات بیان داشت: در این بازی نفس گیر تیم محمدصالحی با نتیجه  ۳ بر ۲ حریف خود عباسی را شکست داد و به عنوان قهرمانی مسابقات دست یافت.

وی در ادامه اضافه کرد:  همچنین تیم والیبال روستای چاه‌بردی به مقام سوم مسابقات دست یافت.

عرب تصریح کرد: محمدباقر بیژنی بازیکن اخلاق، محمدهاشم نظری بهترین پاسور و رضا علیشاهی به عنوان بهترین اسپک زن این دوره از مسابقات معرفی شدند.

وی خاطرنشان ساخت: از طرف نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی نیز جوایزی به تیم قهرمان و نائب قهرمان این دوره از مسابقات اهداء خواهد شد.

عرب با اشاره به ترکیب هیئت اجرایی این دوره از مسابقات افزود: بخشداری مرکزی گناوه، دهیاری روستاهای بخش مرکزی شهرستان گناوه و هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان گناوه هیئت اجرایی این دوره از مسابقات بودند.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان گناوه در پایان گفت: آئین پایانی مسابقات والیبال روستاهای بخش مرکزی شهرستان گناوه با حضور  نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی شهرستان گناوه، شورا و دهیاری روستای محمدصالحی برگزار شد.

اشتراک گذاری :
برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک