پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۶/۲۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۲۸:۰۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۵۵
بجنورد
۲۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۴۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ساعت ۱۶:۵۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

مراکز درمانی بوشهر آماده ارائه خدمت به مسافران نوروزی هستند

دشتی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از آمادگی تمامی مراکز درمانی این استان برای ارائه خدمت مطلوب به مسافرین نوروزی خبر داد.
مراکز درمانی بوشهر آماده ارائه خدمت به مسافران نوروزی هستند,

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رئیسی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران در شهرستان دشتی ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی تمهیدات لازم برای رفاه حال مسافران عزیز به این استان اندیشیده است و مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز نیز به مردم و مسافران خدمات ارائه می شود، افزود: بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در استان بوشهر آماده ارائه خدمات به مردم و مسافرین نوروزی هستند و حضور پزشکان به طور کامل با توجه به نوع تخصص الزامی شده است.

رئیسی از آماده باش ۲۲۰ پزشک متخصص در ایام نوروز در سطح استان خبر داد و گفت: بیش از ۲۲۰ پزشک متخصص در ایام تعطیلات آماده ارائه خدمات هستند و اورژانس جاده‌ای و هوایی به طور کامل در آمادگی به سر می‌برند.

وی خاطرنشان کرد: ۹ کمپ سلامت در استان بوشهر راه‌اندازی شده که با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که انجام‌ شد، آمادگی داریم اگر نیاز باشد به صورت سیار کمپ‌هایی نیز در مکان‌هایی که پر بازدید است راه‌اندازی کنیم.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک