شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۶/۲۳/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۲۸:۴۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۵۴ - اذان مغرب:۲۰:۲۷:۱۷
بجنورد
۲۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۴۱۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ساعت ۱۸:۵
معاون شهردار همدان:

شهر همدان برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی آماده است

همدان - معاون خدمات شهری شهردار همدان گفت: شهر همدان برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی آماده است.
شهر همدان برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی آماده است ,

به گزارش خبرنگار مهر، مجید درویشی ظهر دوشنبه در بازدید از ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی شهرداری همدان که در مجتمع عین القضات همدانی دایر شده است، گفت: امسال برنامه های خوب و جذابی برای استقبال از مسافران تدارک دیده شده است.

وی بااشاره به هماهنگی دستگاه های مختلف شهر همدان برای میزبانی شایسته از مسافران عنوان کرد: همدلی و هماهنگی و وفاق مجموعه بر مهمان نوازی مردم همدان که زبانزد است، تاکید می کند.

درویشی با بیان اینکه ستاد استقبال از بهار در حوزه خدمات شهری شهرداری برنامه هایی را انجام داد، گفت: برنامه هایی برای زیباسازی شهر همدان انجام و المان‌هایی در نقاط مختلف شهر نصب شد که ۷۰ درصد نمادها به صورت دائمی خواهد بود.

معاون خدمات شهری شهردار همدان بااشاره به گل کاری صورت گرفته در شهر همدان و کاشت بوته های گل شب‌بو و گل لاله عنوان کرد: شهر همدان برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی آماده است.

درویشی با تاکید بر اینکه شهرداری همدان تمام توان خود را برای میزبانی شایسته از مسافران و گردشگران به کار گرفته است، گفت: ستاد استقبال از بهار شهرداری همدان از ۱۵ اسفند به صورت رسمی وارد فاز اجرایی شد و تا امروز ۳۰ اسفند طبق برنامه ریزی انجام شده، پیش رفت.

وی بااشاره به اینکه ۱۵ سازمان زیرمجموعه حوزه‌های مختلف معاونت خدمات شهری و ۷ معاونت شهرداری اقدامات اجرایی و نظارت را انجام دادند، گفت: شستشوی معابر، رنگ‌آمیزی جداول و خط‌کشی معابر و کف‌نوشته‌ها انجام شد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک