دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۴/۲۲/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۲۱:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۰۰ - اذان مغرب:۱۹:۴۲:۲۰
بجنورد
۲° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۷۸۶۴۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ساعت ۱۲:۹
قطار افتتاح های انتخاباتی به بجنورد رسید

افتتاح بیمارستان امام حسن (ع)بجنورد ۶ روز مانده به انتخابات / افتتاح پروژه ای که هنوز در دست ساخت است

وزیر بهداشت در آستانه انتخابات ریاست جمهوری برای افتتاح بیمارستان امام حسن بجنورد به این شهرستان سفر کرد.

به گزارش  عصر اترک به نقل از  بجنا؛ افتتاح بیمارستان امام حسن بجنورد و بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی شهرستان شیروان از جمله فعالیت های دقیقه نودی دولت یازدهم است هر چند دولتی ها اصرار دارند که آنها پروژه های ناتمامی بوده که در آستانه انتخابات به بهره برداری کامل رسیده است!! رفتارهای دولت در آخرین ماه سال ۹۵ متفاوت با سالهای گذشته بود، زمزمه های ناآشنای فعالیت دولتمردان در جای جای کشور و افتتاح پروژه هایی که هنوز در دست ساخت است از فعالیتهایی است که دولت در واپسین روزهای انتخابات دنبال می کند.
 
طبق شنیده ها  بیمارستان امام حسن بجنورد برای رسیدن به افتتاح با سرعت بالای حتی در زمستان و هواس سرد که کار کردن به ساختمان آسیب می رساند کار شد طی مطلبی که کانال رک و راست منتشر کردند در شهریور ماه 95 معاون دفتر فیزیکی وزارت بهداشت علنا جلوی پیمان کار گفته است برای ما کیفیت اهمیت ندارد و سرعت کار مهم است یعنی فقط بزن برو تا پروژه به افتتاح برسد.
به همین دلیل سرعت کار چندین برابر شد حتی در زمستان در دمای زیر صفر درجه در این پروژه کار می شد! مثلا زمانی که محوطه بیمارستان بتن ریزی می شد به علت سرمای شدید ترک می خورد و یا بعضی دیوارهای این بیمارستان مانند آمفی تئاتر کج کار شده است.
 همچنین در مطلب منتشر شده در کانال رک و راست نوشته شده است که از سوی مسئولین وزارت بهداشت به پیمانکار بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد فشار زیادی برای اتمام این پروژه آورده شد .

افتتاح بخش زنان و زایمان بیمارستان بنت الهدی بجنورد از دیگر افتتاح های انتخاباتی دولت یازدهم بود که چند ماه گذشته توسط وزیر بهداشت افتتاح شد اما هم اکنون مشاهده می شود که این طرح در دست ساخت است.

مردم به خوبی متوجه روند اوضاع و فعالیتهای دولت هستند متاسفانه دولت یازدهم با افتتاح پروژه هایی نزدیک انتخابات  در پی آن است که کارنامه خوبی از خود به نمایش بگذارد در حالی که نظرات وموضع گیریهای مردم نشان می دهد آنها به  چنین مانورهایی اهمیت نمی دهند.

انتهای پیام /

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک