یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۴/۲۲/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۲۳:۱۷ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۱۲ - اذان مغرب:۱۹:۴۱:۲۳
بجنورد
۲° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۷۸۶۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ساعت ۱۱:۸
فرمانده سپاه شهرستان جاجرم:

انتخابات باید مظهر وحدت و همدلی باشد/برای حل مشکلات اقتصادی کشور نگاه ها به درون باید باشد

فرمانده سپاه جاجرم ابراز داشت: با بیان اینکه انتخابات باید مظهر وحدت و همدلی باشد افزود: سلایق سیاسی مختلف در کشور فعال هستند طبیعتا طرفدارانی راهم دارند این رقابت انتخاباتی نباید باعث صف بندی مردم در مقابل یکدیگر شود و همه ی سلایق باید حول محور ولایت بچرخند.
انتخابات باید مظهر وحدت و همدلی باشد/برای حل مشکلات اقتصادی کشور نگاه ها به درون باید باشد,

 به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری جاجرم، فرمانده سپاه شهرستان جاجرم سرگرد اکبری در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه بسیج تکلیف هایی در انتخابات بر عهده دارد ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب الزامات هشت گانه را برای  بسیجیان اعلام کردند که در چهار مورد آن بسیج دخالت مستقیم دارد.

وی اظهار داشت: بخش اول حضور حداکثری بسیجیان در انتخابات است که به صورت فراگیر و همه گیر در سر صندوق های رای حضور داشته باشند و این را بعنوان یک ماموریت مستقیم قلمداد می کند. و بخش دوم

سرگرد سپاه پاسداران با بیان اینکه انتخابات باید مظهر وحدت و همدلی باشد افزود: سلایق سیاسی مختلف در کشور فعال هستند طبیعتا طرفدارانی راهم دارند این رقابت انتخاباتی نباید  باعث صف بندی مردم در مقابل یکدیگر شود و همه ی سلایق باید حول محور ولایت بچرخند و عزیزان بسیجی هم که در این عرصه فعالیت می کنند باید تلاششان این باشد که شور انتخاباتی باعث وحدت و همدلی ملت باشد.

وی با اشاره به امن بودن فضای انتخابات گفت: هرگونه اقدامی که مخل امنیت در شهرستان باشد در چهارچوب ضوابط برخورد می شود، مجموعه ی بسیج به عنوان نهاد امنیتی رصد اطلاعاتی دارد و تمامی فعالیت جناح ها و گرایش ها را رصد می کند.

وی خاطر نشان کرد: بسیج به عنوان سرباز ولایت در حوزه ی تبیین گفتمان ولایت شاخصه ی تبیین و روشنگری را برای خودش قائل است.

فرمانده سپاه شهرستان جاجرم با اشاره به سخنان مقم معظم رهبری ابراز داشت: برای حل مشکلات اقتصادی کشور نگاه ها به درون باید باشد مجموعه ی سپاه و بسیج این را ماموریت خود می داند تا شرایط اقتصاد مقاومتی را برای بسیجیان تبیین کند که اقتصاد مقاومتی چه هست چه ملزوماتی دارد و چه اقداماتی باید انجام شود که بسیجی بتواند آن کاندیدی که برنامه هایش با اقتصاد مقاومتی تطابق دارد را بتواند انتخاب کند.

وی ابراز داشت: من به عنوان یک پاسدار و سرباز انقلاب از همه ی افرادی که شرایط رأی دادن دارند می خواهم در پای صندوق های رأی حضور یابند تا این انتخابات هرچه با شکوه تر برگزار شود و حماسه ای دیگر در تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم بخورد.

 

پایان خبر

 

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک