دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۴/۲۲/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۴۲:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۰۸:۳۴
بجنورد
۲° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۶۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ساعت ۰:۴۰
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی:

هواداران قالیباف نباید احساس کنند چیزی را از دست داده اند

سمنان- نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، گفت: نباید هواداران و یاران قالیباف حس کنند چیزی را ازدست‌داده‌اند چراکه قالیباف سرمایه‌ای تمام‌نشدنی برای نظام است.
هواداران قالیباف نباید احساس کنند چیزی را از دست داده اند,

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا باهنر در همایش هواداران رئیسی که شامگاه دوشنبه در شهمیرزاد برگزار شد، ضمن تقدیر از عمل قالیباف و کاری که وی آن را عبور با افتخار دانست، بیان داشت: قالیباف نشان داد دنبال پست نیست و قطعا در کابینه بعدی رئیسی جای خواهد داشت و این کار قالیباف قابل تقدیر است.

وی افزود: با انصراف قالیباف در اردوگاه رقیب اصلاح طلب زلزله بر پا شد و این امر غیر قابل تکذیب است لذا این انصراف در نیروهای انقلاب و هواداران طیف اصولگرا و نامزدهای انقلابی باعث هم‌افزایی بیشتر شد.

این فعال سیاسی با باین اینکه رئیسی ضمن تشکر از قالیباف اخلاق سیاسی را به رقبا آموخت، گفت: حقیقت امر آن است که قالیباف به کار بزرگی دست زد حتی صادقانه باید گفت رقبای نامزد های جبهه مردمی(جمنا) گمان حضور هر دو کاندیدای تا انتها را می دادند و فکر انصراف را حتی در سرشان هم نمی پروراندند که امروز قالیباف نشان داد پیش بینی ها درست نبوده است.

باهنر ضمن تقدیر از میرسلیم نیز، تاکید کرد: هر سه نامزد اصولگرا و انقلابی ریاست جمهوری در راستای اهداف انقلاب و تفکر انقلابی پای به عرصه گذاشتند.

وی ادامه داد: بر خلاف برخی جو سازی ها باید گفت هیچ فردی قالیباف برای انصراف مجبور نکرد بلکه وی تنها احساس مسئولیتی در راه اهداف انقلاب کرد.

عضو سابق خانه ملت گفت: قالیباف مدیری جهادی است و وقتی به این نتیجه رسید که عدم حضورش در روز رأی‌گیری به انسجام نیروهای انقلابی منجر شده و موفقیت جبهه مردمی را به همراه دارد، عرصه را به نفع ابراهیم رئیسی ترک کرد که این اقدام نیز اقدامی جهادی بود.

اشتراک گذاری :
برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک