دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۴/۲۲/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۴۲:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۰۸:۳۴
بجنورد
۲° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۶۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ساعت ۳:۵۶

دعوت معاون نظارت ستاد رئیسی از همه مردم جهت حضور در مصلای تهران

معاون نظارت ستاد مرکزی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی ابراز امیدواری کرد که حضور گسترده مردم در همایش فردای مصلای تهران اولین گام در جایگزین کردن دولت و روحیه کار به جای دولت و روحیه اشرافی باشد.
دعوت معاون نظارت ستاد رئیسی از همه مردم جهت حضور در مصلای تهران,

به گزارش مشرق، حسین طلا معاون نظارت ستاد مرکزی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی کاندیدای ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه فردا مردمی که دل در گروی انقلاب دارند در برنامه مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران شرکت خواهند کرد، گفت: آحاد ملت، دانشجویان، کارمندان، زنان و مردان در مراسم فردا حضور به هم رسانند.

وی با دعوت از ستادهای انتخاباتی محمدباقر قالیباف و حجت‌الاسلام رئیسی جهت حضور پرشور در همایش فردا در مصلای تهران خاطرنشان کرد: از همه کسان دیگری که به‌دنبال آبادانی کشور هستند، دعوت می‌کنم تا در همایش عصر فردا در مصلای تهران شرکت کنند تا هرچه به مصلحت کشور است رقم بخورد.

طلا از انتخابات به‌عنوان شب قدر کشور نام برد و گفت: مقدرات 4 ساله کشور در روز جمعه 29 اردیبهشت تعیین می‌شود.

معاون نظارت ستاد مرکزی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه حضور گسترده مردم در همایش فردا در مصلای تهران اولین گام جدی برای تشکیل دولت «کار و کرامت» باشد، اظهار کرد: فردا نقطه عطفی در جایگزین‌ کردن دولت و روحیه کار به‌جای دولت و روحیه اشرافی است.

به گزارش فارس، همایش بزرگ مردمی حمایت از حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ساعت 16:30 دقیقه فردا سه‌شنبه 26 اردیبهشت در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار خواهد شد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری :
برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک