پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۶/۲۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۲۸:۰۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۵۵
بجنورد
۲۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۶۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ساعت ۱۲:۴۷

زلزله زدگان خراسان شمالی: کارشناسان ارزیابی خسارت نیامدند/ا مدیر امور روستایی استانداری: ارزیابی ها از مسکن های زلزله زده برای تعیین غرامت ها آغاز شد

در حالی که زلزله زدگان مناطق روستایی خراسان شمالی از عدم مراجعه کارشناسان بیمه به این مناطق به منظور ارزیابی خسارت ها برای پرداخت غرامت ها گلایه دارند، مدیر امور روستایی استانداری خراسان شمالی از آغاز ارزیابی بیمه ایران در استان از امروز برای تعیین میزان خسارت وارده خبر داد.
زلزله زدگان خراسان شمالی: کارشناسان ارزیابی خسارت نیامدند/ا مدیر امور روستایی استانداری: ارزیابی ها از مسکن های زلزله زده برای تعیین غرامت ها آغاز شد,

به گزارش عصر اترک، جمعی از اهالی روستاهای آسیب دیده از زلزله شنبه شب هفته جاری شهرستان بجنورد از عدم مراجعه کارشناسان بیمه به روستاها به منظور ارزیابی خسارت پرداخت غرامت ها به رغم گذشت چهار روز از زلزله گلایه داشتند و عنوان کردند عدم حضور به موقع کارشناسان بیمه برای ارزیابی از میزان خسارت ها از سوی بیمه موجب شده است تا روستاییان نتوانند منازل فروریخته را آوار برداری کنند.
مدیر امور روستایی استانداری خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار ما از آغاز ارزیابی بیمه ایران در استان از امروز برای تعیین میزان خسارت وارده به منازل روستایی تخریب شده بر اثر زلزله شنبه شب هفته جاری در شهرستان بجنورد به منظور تعیین غرامت ها و پرداخت آن به آسیب دیدگان خبر داد.
عبدالله قدرتی، مدیر امور روستایی استانداری خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک با اعلام این خبر با بیان اینکه از روز یکشنبه کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ارزیابی هایشان را از میزان خسارت وارده ناشی از زلزله بر منازل روستایی را آغاز کرده اند، گفت: از امروز کارشناسان بیمه ایران نیز برای تعیین میزان خسارت وارده به منازل روستایی تخریب شده ناشی از زلزله به منظور پرداخت غرامت به آسیب دیدگان آغاز کردند.
قدرتی با بیان اینکه کارشناسان بیمه ایران اعلام کرده اند که ارزیابی هایشان برای تعیین میزان خسارت وارده به منازل روستایی تخریب شده شهرستان بجنورد، طی یک هفته نهایی می شود، افزود: با این وجود، چون آنان با کمبود نیرو مواجه هستند برای تکمیل مستندات خود از ارزیابی های انجام شده نهاد بنیاد مسکن استان و عکس و فیلم های دهیاران و مالکان نیز استفاده خواهند کرد.
وی خاطر نشان کرد: درصورتیکه بر ارزیابی های بیمه ایران اشکال وارد شود از کارشناسان قوه قضاییه نیز برای بررسی ارزیابی ها کمک گرفته می شود.
قدرتی خاطر نشان کرد: کارشناسان بیمه ایران از امروز ارزیابی های خود را از روستای بوربور آغاز کرده اند که تا این ارزیابی ها تا مدت یک هفته طول می کشد.
انتهای پیام/

 


 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک