پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۶/۲۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۲۸:۰۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۵۵
بجنورد
۲۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۶۶۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ساعت ۹:۴۴
فرمانده انتظامی خراسان شمالی:

امنیت انتخابات در خراسان شمالی فراهم است

فرمانده انتظامی خراسان شمالی ضمن حضور در پای صندوق های اخذ رای گفت: امنیت و نظم لازم برای مشارکت پرشور مردم این استان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برقرار شده است.
امنیت انتخابات در خراسان شمالی فراهم است,

به گزارش عصر اترک، سردار علیرضا مظاهری دقایقی قبل در جمع خبرنگاران در محل مسجد انقلاب بجنورد اظهارکرد: امنیت در کل استان برقرار است و مردم پای صندوق های رای حضور یافته اند.

وی با تاکید بر اینکه مشکل خاص امنیتی در استان مشاهده نشده است، افزود: نیروی انتظامی با آمادگی کامل حفظ امنیت برقراری انتخابات را در استان رصد می کند.

سردار مظاهری ادامه داد: از زمان آغاز شروع تبلیغات دوازدهمین  دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، نیروی انتظامی تخلفات را بررسی کرده و موارد را به قوه قضاییه گزارش کرده است.

وی بدون اشاره به تعداد تخلفات انجام گرفته خاطرنشان کرد: بیشترین تخلف مربوط به سوء استفاده از جایگاه و شغل از سوی متخلفین بوده است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک