دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۴/۲۲/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۴۲:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۰۸:۳۴
بجنورد
۲° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۷۸۶۶۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ساعت ۱۲:۵۹
سخنگوی ستاد انتخابات خراسان شمالی اعلام کرد:

تخلفات تبلیغاتی روز رای گیری نامزدهای شوراها رسیدگی می شوند/بازدید استاندار از شعبات رای گیری ۴ شهر

سخنگوی ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: تبلیغات نامزدهای شوراهای استان در روز گیری رصد می شوند که در صورت احراز انجام تبلیغات خارج از وقت رای گیری، به تخلفات نامزدها رسیدگی می شود.
تخلفات تبلیغاتی روز رای گیری نامزدهای شوراها رسیدگی می شوند/بازدید استاندار از شعبات رای گیری 4 شهر,

 

به گزارش خبرنگار عصر اترک، مهرداد ابراهیمی، سخنگوی ستاد انتخابات خراسان شمالی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر همچنین اظهار کرد: در صورتیکه نامزدی، سامانه پیامکی را اجاره کرده و در زمان پایان مهلت قانونی تبلیغات به ادامه تبلیغات مبادرت کرده باشد، تخلف او رصد، پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

ابراهیمی در ادامه عنوان کرد: به تمامی رای دهنده گان توصیه می کنم که برای رای دهی علاوه بر درج نام نامزد، کد انتخاباتی منتخب خود را نیز درج کنید.

وی درباره بروز اشکال در ورود نام یکی از نامزدهای شورای شهر بجنورد در سیستم الکترونیکی در هنگام رای گیری نیز اعلام کرد: مشکل ورود نام این نامزد در سیستم رای گیری حل شده است.

وی خاطر نشان کرد: از هفته گذشته استان تمام توان خود را برای حل مشکل تعیین تکلیف او برای نامزدی این دوره از شورا به کار گرفت.

ابراهیمی در خاتمه عنوان کرد: استاندار خراسان شمالی با هلی کوپتر به چهار شهر استان شامل راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و آشخانه عزیمت خواهند کرد تا فرآیند رای گیری از شعبات این شهرها را از نزدیک بازدید کنند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک