دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۴/۲۲/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۴۲:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۰۸:۳۴
بجنورد
۲° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۷۸۶۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ساعت ۱۳:۲۶
آیت الله مهمان نواز خطاب به مردم گفت:

سرنوشت حیاتی کشور را در پای صندوق های رای رقم بزنید

نماینده مردم استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه به طور یقین حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی برای سرنوشت کشور حیاتی است، گفت: هیچ‌کس نباید در این موضوع مهم سیاسی اهمال و سهل‌انگاری داشته باشد.
سرنوشت حیاتی کشور را در پای صندوق های رای رقم بزنید,

به گزارش عصر اترک، آیت‌الله مهمان‌نواز، نماینده مردم استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری در سخنانی کوتاه همچنین اظهار کرد: مسأله حضور مردم در پای صندوق‌های رأی مسأله بسیار مهمی است که هم قاطعیت کاندیداها نسبت به مسؤولیتی که پذیرفته‌اند و هم قاطعیت مردم را تفهیم می‌کند.

وی افزود: امتحان شدیدی پیش آمده، هم برای کسانی که مسؤولیت پذیرفته‌اند و هم برای مردم ضروری است تا با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی سرنوشت چهار سال آینده خود را رقم بزنند.

آیت‌الله مهمان‌نواز تصریح کرد: حق مردم است که برای پیشرفت مملکت خود با کمال اشتیاق و استحکام در پای صندوق‌های رأی حضور یابند و این موضوع را کوچک نشمارند.

وی همچنین تصریح کرد: آیت‌الله مهمان‌نواز، انتخابات امروز سرنوشت چند سال آینده کشور را از نظر امور اجرایی و شوراهای اسلامی شهر و روستا تعیین می‌کند، به همین دلیل همه باید با احساس مسؤولیت در پای صندوق‌های رأی حضور یابند.

به گزارش عصر اترک، آیت‌الله مهمان‌نواز، نماینده مردم استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری به دلیل کسالتی که داشت، رأی خود را در دفتر و بیت خود به صندوق سیار انداخت.

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک