جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲/۲۱/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۵:۵۷ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۱۱ - اذان مغرب:۱۷:۴۵:۳۵
بجنورد
-۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۷۸۹۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ساعت ۲:۲۷

۵ جودو کار خراسان شمالی به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شدند

پنج ملی پوش نوجوانان و جوانان جودو استان در قالب تیم ملی کشورمان به منظور شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا عازم کشور قرقیزستان شدند.
5 جودو کار خراسان شمالی به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شدند,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک ، تیم 18 نفره نوجوانان و جوانان جودو کشورمان به منظور حضور در رقابتهای قهرمانی قاره کهن که از 22 تا 25 تیر ماه به میزبانی کشور قرقیزستان برگزار می شود، عازم بیشکک محل برگزاری این رقابتها شدند.

بر اساس این گزارش سهیل جمال آبادی در وزن منهای 55 کیلوگرم ، محمد رضا صدیقی در وزن منهای 60 کیلوگرم، علیرضا خجسته و جعفر فیروزآبادی در در منهای 66 کیلوگرم، امین کامیابی در وزن منهای 73 کیلوگرم، جواد مرادی (خراسان شمالی) در وزن منهای 81 کیلوگرم، حامد رشیدی و قاسم باغچقی ( خراسان شمالی)در وزن منهای 90 کیلوگرم، علی پرهیزگاردر وزن منهای 100 کیلوگرم و حمید رضا ملک زاده در سنگین وزن 10 بازیکن رده جوانان هستند که 24 و 25 تیر ماه روی تاتامی می روند.

پیکارهای رده سنی نوجوانان در شرایطی طی روزهای 22و23 تیر ماه برگزار می شود که برای کشورمان امیر حسین یزدانی(خراسان شمالی) در وزن منهای 50 کیلوگرم، مصطفی ریاحی فر در وزن منهای 55 کیلوگرم، مجید وحید بریمانلو(خراسان شمالی) در وزن منهای 60 کیلوگرم، علی یوسفی در وزن منهای 66 کیلوگرم، علی مولوی مقدم در وزن منهای 73 کیلوگرم، حسین خجسته در وزن منهای 81 کیلوگرم، سپهر علینژاد در وزن منهای 90 کیلوگرم و علی امینی در به اضافه 90 کیلوگرم در این رقابتها روی تاتامی می روند.

گفتنی است در رده سنی نوجوانان 156 جودوکار از 14 کشور و در بخش جوانان 178نفر از 17 کشور تاکنون برای حضور در این رقابتها ثبت نام کرده اند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک