پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۳۲ - اذان مغرب:۱۷:۴۲:۱۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۷۹۰۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ساعت ۷:۱۵
فرماندار شهرستان راز و جرگلان خبر داد:

تصویب ۳۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای دستگاههای اجرایی شهرستان راز و جرگلان

فرماندار شهرستان راز و جرگلان گفت : اعتبارات دستگاههای اجرایی شهرستان ۳۳۰ میلیارد ریال است که از منابع مختلف نفت ، تملک استانی و قانون استفاده متوازن از امکانات کشور به تصویب رسیده است .
تصویب ۳۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای دستگاههای اجرایی شهرستان راز و جرگلان,

به گزارش عصر اترک، محمد زارعی فرماندار شهرستان راز و جرگلان در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان راز و جرگلان اظهارکرد : اعتبارات سال 96 دستگاههای اجرایی شهرستان 330 میلیارد ریال در حوزه های کشاورزی ، عمران شهری و روستایی ، امنیت ، تامین آب شرب ، آموزش و پرورش و خدمات رفاه عمومی می باشد .

وی با اشاره به تاسیس تعاونی توسعه و عمران شهرستان در آینده ای نزدیک گفت : در گذشته نزدیک به 100 تعاونی در شهرستان داشتیم که متاسفانه با مشکلاتی مواجه شده اند که امروزه به 14 مورد رسیده اند ، افزود : ایجاد تعاونی ها دستاوردهای بزرگی را برای نظام اسلامی و مردم شریف به همراه خواهد داشت .

زارعی اظهار داشت : مهمترین نقشی که در افزایش مشارکت تعاونی وجود دارد بخش اقتصادی است و اگر بتوانیم تعاونی ها را با تسهیلات موجود فعال سازیم ، برای توسعه و پیشرفت شهرستان اثرگذار خواهند بود .

فرماندار راز و جرگلان به تشکیل صندوق حمایت از بخش تعاونی تاکید کرد و افزود : راه اندازی تعاونی توسعه و عمران شهرستان ، موجب ایجاد اشتغال در شهرستان خواهد شد و معضل بیکاری که دغدغه اصلی همه ما مسئولان و مردم عزیز است مرتفع خواهد شد .

زارعی گفت : اقدامات بزرگی در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است که از جمله آنها احداث دو سد بزرگ در غلامان و جرگلان است و احداث 16 آموزشگاه در حوزه آموزش و پرورش ، ایستگاههای تلویزیونی ، ایجاد ، بهسازی و روکش آسفالت راههای روستایی از دیگر  اقدامات در شهرستان است .

وی با بیان اینکه اعتبارات شهرستان نسبت با سال گذشته 65 درصد افزایش داشته است ، خاطر نشان کرد : اکثر دستگاههای اجرایی از این اعتبارات برخوردار هستند و امیدواریم با جدیت و پیگیری مدیران این اعتبارات بطور کامل تخصیص یابد .

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک