پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۳۲ - اذان مغرب:۱۷:۴۲:۱۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۰۸۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ساعت ۵:۱۶

اجاره بها مسکن در شهرستان راز و جرگلان تا ۷۰ درصد افزایش یافت

کارشناس مشاور املاک شهرستان راز و جرگلان گفت: افزایش اجاره ملک هر ساله طبق قانون بین 7 تا 13 درصد است این در حالی است که در سال های گذشته تا 70 درصد افزایش اجاره داشتیم.
اجاره بها مسکن در شهرستان راز و جرگلان تا 70 درصد افزایش یافت,

احمد عین بیگی، کارشناس مشاور املاک شهرستان راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک دلیل افزایش را نبود عرضه و تقاضای زیاد دانست و اظهارکرد: با توجه به نوپا بودن شهرستان و استقرار اداراتی جدید،همچنین تکمیل چارت ادارات موجود باعث افزایش تقاضا بوده است.

عین بیگی افزود: همچنین رکود بازار مسکن و کم شدن بسیار زیاد ساخت و ساز در شهرستان راز و جرگلان از دیگر دلایل افزایش اجاره بها در این شهرستان است.

وی تصریح کرد: وضعیت ساخت و ساز و درخواست برای اجاره منازل به حدی است که چنانچه سرمایه گذاری اقدام به احداث ساختمان هایی  در این شهر کند، این ضمانت وجود دارد که در هیچ زمانی منزل آنها خالی نمی ماند.

عین بیگی در پایان گفت : در صورتی اجاره ملک کاهش پیدا می کند که عرضه زیاد باشد و با توجه به رکود بازار مسکن این مهم دست نیافتنی است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک