پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۸:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۲۶ - اذان مغرب:۱۷:۴۳:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۱۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ساعت ۲:۲۲
مدیرعامل صندوق کارافرینی امید خبر داد:

پرداخت ۲ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی در شهرستان راز و جرگلان

مدیرعامل صندوق کارافرینی امید خراسان شمالی از پرداخت 2میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی در شهرستان راز و جرگلان خبر داد.
پرداخت 2 میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی در شهرستان راز و جرگلان,

به گزارش خبرنگار عصراترک؛ امین خوش قامت مدیرعامل صندوق کارافرینی امید، در طی بازدید روز یکشنبه از شرکت تعاونی رازبانان گفت: براساس تفاهم نامه ای که در جلسه صندوق کارافرینی امید با معاونت روستایی ریاست جمهوری منعقد کرده ، شرکت تعاونی های که در غالب تعاونی های روستایی به ثبت می رسند حداقل 25عضو دارند.

وی خاطر نشان کرد: اولین شرکت تعاونی که در سطح شهرستان راز به ثبت رسیده حدود 151 سرپرست خانوار عضو این شرکت تعاونی هستند.

وی در ادامه گفت : برای کارگاه تولیدی پوشاک بچه گانه تسهیلاتی را با کارمزد صفر درصد در این شهرستان پرداخت خواهیم کرد که اشتغال زایی خیلی خوبی را در سطح شهرستان راز و جرگلان داشته باشیم . 

خوش قامت تصریح کرد: با توجه به اینکه در شهرستان راز و جرگلان شعبه نداریم همکاران را در سطح شهرستان مستقر کردیم تا کارهای مربوط به افتتاح حساب و تشکیل پرونده ها را انجام دهند وبتوانیم رفت و آمد مشتریان را به سطح استان کاهش دهیم .

وی ادامه داد: در سال 95 حدود یک میلیارد تومان پرداخت تسهیلات را در حوزه های مختلف دامداری،دامپروری،بوم گردی،کارگاه تولیدی پوشاک و مشاغلی در حوزه اصناف در سطح شهرستان راز و جرگلان پرداخت تهسیلات کرده ایم و در سال 96 هم حدود 2 میلیارد ریال پرداخت تهسیلات در سطح شهرستان داشتیم.

وی تاکید کرد: برای مشاغل خانگی تا سقف 10 میلیون تومان، برای خود اشتخالی و یا خویش فرمایی تا سقف 30 میلیون تومان و برای کارآفرینی پشتیبان تا سقف 100 میلیون تومان پرداخت تسهیلات را داریم و همچنین مبلغ 900 میلیون تومان با کارمزد صفر درصد را برای شرکت تعاونی رازبانان مصوب کردیم.

خوش قامت خاطر نشان کرد: یکی از اصالت های ما حمایت از روستایان عزیز است که با توجه به اینکه جمعیت استان خراسان شمالی حدود 48 درصد روستایی هستند و 52 درصد شهری هستند ما سعی کردیم در سطح صندوق محاسبات این پرداخت تسهیلات را داشتیم و خواهیم داشت و بتوانیم پرداخت های خوبی در سطح  روستایان داشته باشیم.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک