دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۵/۲۰/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۴۲:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۰۸:۳۴
بجنورد
۱۳° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: ۲۷۹۱۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ساعت ۱۳:۵۵
در گفت و گو با عصر اترک اعلام شد:

خراسان شمالی، میزبان مسابقات کوراش قهرمانی جوانان آسیایی در ۲۰ مرداد

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی از برگزاری مسابقات کوراش قهرمانی جوانان آسیا در سالن ورزشی دانشگاه آزاد بجنورد در 20 مرداد ماه امسال خبر داد.
خراسان شمالی، میزبان مسابقات کوراش قهرمانی جوانان آسیایی در 20 مرداد,

به گزارش عصراترک؛ محمد حسین احمدی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی در حاشیه دیدار از غرفه عصراترک با اعلام خبر اظهار کرد: رقابت های یک روزه مسابقات کوراش قهرمانی جوانان آسیا در هفت وزن ( شامل وزن های 60، 66، 83، 81، 90، 100 و 100+ کیلو گرم ) در 20 مرداد ماه امسال در سالن دانشگاه آزاد بجنورد برگزار می شود.
احمدی افزود: در این رقابت های یک روزه، خراسان شمالی میزبان 12 تیم آسیایی با 130 کوراش کار جوان آسیایی خواهد بود که هشت نفر از این کوراش کاران از خراسان شمالی عضو تیم ملی ایران هستند.
وی گفت: جواد مرادی و قاسم باغچقی از خراسان شمالی که از دارندگان مدال طلای مسابقات کوراش در سال گذشته بوده اند نیز در تیم ملی کوراش ایران حضور دارند و مسابقه خواهند داد.
وی خاطر نشان کرد: همراه هر تیم یک داور نیز حضور دارد که این داوران در این رقابت ها داوری خواهند کرد.
به گفته سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی ، مجری این مسابقه یک روزه سازمان مدیریت و برنامه ریزی، هیات جودو و کوراش و اداره کل ورزش و جوانان استان هستند.
احمدی در خاتمه یادآور شد: خراسان شمالی سال گذشته درخواست میزبانی برگزاری این مسابقه را مطرح کرده بود که موضوع در کنفدراسیون آسیایی طرح شد و هیات جودو و کوراش استان از طرح ارائه شده دفاع کرد و سرانجام کنفدراسیون با این طرح موافقت کرد که در 20 مرداد ماه خراسان شمالی میزبان این مسابقات خواهد بود.
انتهای پیام/

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک