سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۷/۱۶/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۴۶:۴۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۵۱ - اذان مغرب:۲۰:۲۱:۴۹
بجنورد
۲۶° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۷۹۲۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ساعت ۹:۵۶
نائب رئیس کنفدراسیون کوراش آسیا خبر داد:

خراسان شمالی نماینده ایران در مسابقات جهانی کوراش ترکیه

نائب رئیس کنفدراسیون کوراش آسیا از اعزام تیم خراسان شمالی به مسابقات جهانی کوراش ترکیه خبرداد.
خراسان شمالی نماینده ایران در مسابقات جهانی کوراش ترکیه,

به گزارش عصر اترک، محمد رضا نصیری نژاد، نائب رئیس کنفدراسیون کوراش آسیا در حاشیه پنجمین دوره مسابقات کوراش جوانان آسیا با اشاره به اعزام تیم خراسان شمالی به مسابقات جهانی کوراش در ترکیه طی سال جاری، گفت: با توجه به میزبانی شایسته استان در برگزاری مسابقات کوراش جوانان، این موقعیت به کوراش کاران خراسان شمالی داده شد تا با قدرت در مسابقات جهانی کوراش در استانبول ترکیه حضور پیدا کنند.

وی افزود: درچهارمین دوره این مسابقات که در لبنان برگزار شد شاهد حضور هشت تیم بودیم، این در حالی است که با تلاش های صورت گرفته در این دوره 12 تیم قدرتمند از آسیا در بجنورد حضور دارند.

وی با اشاره به حضور 15 داور بین المللی در این مسابقات، افزود: دو داور از خراسان شمالی و مازندران نیز دراین مسابقات قضاوت کرده و در صورت موفقیت به رتبه داور بین المللی ارتقاء پیدا می کنند.

نصیری نژاد در خصوص برگزاری این مسابقات به میزبانی بجنورد، گفت: تلاش زیادی برای گرفتن میزبانی این مسابقات در بجنورد صورت گرفت در حالیکه کشور قدرتمند تایوان نیز خواهان برگزاری این مسابقات بود و با تلاش کنفدراسیون و کمیته کوراش میزبانی به بجنورد رسید و امیدواریم با برگزاری شایسته این دوره شاهد برگزاری مجدد مسابقات حتی در سطح جهانی در خراسان شمالی باشیم.

وی در خصوص سطح آمادگی تیم های شرکت کننده، خاطر نشان کرد: تیم های ازبکستان و ترکمنستان با قدرت در این مسابقات حضور دارند و امیدواریم تیم ایران با غیرت مثال زدنی خود بتواند در ترکیب سه تیم برتر قرار گیرد.

وی یادآورشد: این مسابقات آنالیزی مناسب برای سنجش جوانان ایران به منظور حضور در بازی های آسیایی داخل سالن ترکمنستان است و امیدواریم تیم ایران در این مسابقات مهم نیز بتواند در سکوی قهرمانی قرار گیرد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک