دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۵/۲۰/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۴۲:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۰۸:۳۴
بجنورد
۱۳° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۲۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ساعت ۱۲:۳۵
برای اولین بار در دانشگاه های کشور:

تشکیل شرکت تعاونی کانون دانش آموختگان دانشگاه علمی وکابردی بهزیستی خراسان شمالی

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی خراسان شمالی از تشکیل شرکت تعاونی کانون دانش آموختگان دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی وتامین اجتماعی خراسان شمالی در استان خبرداد.
تشکیل شرکت تعاونی کانون دانش آموختگان دانشگاه علمی وکابردی بهزیستی خراسان شمالی,

هادی کاهانی مقدم، رئیس دانشگاه علمی و کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی خراسان شمالی در گفت وگو با خبرنگار عصر اترک در رابطه با موضوع اشتغال دانشجویان این دانشگاه گفت: برای اولین بار در دانشگاه های کشور، دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی خراسان شمالی با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرکت تعاونی کانون دانش آموختگان دراستان تشکیل شده است.

 

وی موضوع فعالیت این شرکت تعاونی را فعالیت های تحقیقاتی، پژوهشی ، کارهای گروهی و تیمی و اشتغال زایی عنوان کرد.

 

کاهانی مقدم خاطرنشان کرد: دراین زمینه درسال گذشته نیز ازسوی دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی خراسان شمالی 2 نمایشگاه توانمندی خوداشتغالی برای دانشجویان در مرکز دانشگاه برگزار شد.

 

وی همچنین از برپایی نمایشگاه خوداشتغالی برای دانشجویان کارآفرین در آبان ماه امسال درمرکز دانشگاه خبرداد وگفت: دانشجویان در هر فعالیتی که توانمند و کارآفرین هستند می توانند در نمایشگاه بازارچه خوداشتغالی داشته باشند.

 

رئیس دانشگاه علمی کابردی بهزیستی و تامین اجتماعی خراسان شمالی  درادامه یکی از فعالیت های موثر این دانشگاه را برگزاری کارگاه های آموزشی به صورت کاربردی اعلام کرد.

 

وی از جمله موضوعات این کارگاه را آموزش قبل و بعد از ازدواج، آسیب شناسی فضای مجازی،اجتماعی و آسیب های نوظهور فضای مجازی عنوان کرد.

 

کاهانی با اعلام این که این کارگاه های آموزشی برای دانشجویان و خانواده های آنها به صورت رایگان برگزار می شود، گفت: تمامی علاقمندان استان از جمله خانواده ها، ادارات و نهاد ها می توانند جهت ثبت نام دراین کارگاه ها به دانشگاه مراجعه کنند.

 

وی هدف برگزاری کارگاه های آموزشی کاربردی این دانشگاه را رسیدن به جامعه مطلوب و رفاه اجتماعی همه مردم عنوان کرد.

 

وی به برگزاری 3 کارگاه آموزشی از سوی این دانشگاه در سال جاری تاکنون اشاره کرد واظهارداشت: براساس برنامه مقرر شده تا پایان سال نیز 9 کارگاه آموزشی دیگر برگزار شود.

 

کاهانی افزود: به طور متوسط در هرکارگاه تعداد 30 نفر شرکت داشته اند.

 

وی به تورهای فرهنگی یک روزه دانشگاه اشاره کرد واظهار داشت: این تورها در قالب بازدید از مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست، معلول و کارگاه های خود اشتغالی معلولین و... انجام می شود.

 

انتهای پیام/ب

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک