چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۷/۱۸/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۲۷:۰۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۷:۱۷:۲۹
بجنورد
۳۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۲۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ساعت ۱۴:۴۴
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی خبر داد:

بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی پذیرای بیماران در روستای کالیمانی/ معاینه بیماران به دست ۱۲۰ پزشک بسیجی

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی از اعزام 120 پزشک عمومی، متخصص و دندانپزشک از بسیج جامعه پزشکی کشوری در قالب اردوی جهادی به روستای کالی مانی برای مداوای بیماران شهرستان مانه و سملقان خبر داد.
 بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی پذیرای بیماران در روستای کالیمانی/ معاینه بیماران به دست 120 پزشک بسیجی,

رمضان موفق، مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ساکنان مناطق محروم، مرزی و نیازمندان به درمان به ویژه شناسایی بیماران مبتلا به بیماری های خاص در این مناطق از رسالت های بسیار مهم بسیج جامعه پزشکی است.

 

موفق اعلام کرد: در همین راستا، از روز گذشته یک تیم پزشکی متشکل از 120 پزشک عمومی، متخصص و دندانپزشک از بسیج جامعه پزشکی کشور در یک بیمارستان صحرایی در روستای کالی مانی مستقر شده است که تا 29 مرداد ماه به بیماران این شهرستان به صورت رایگان خدمات پزشکی و دندانپزشکی خدمات بهداشتی و درمانی ارائه خواهد داد.

 

وی خاطر نشان کرد: مینی بوس هایی به سطح روستاها و مناطق مختلف این شهرستان اعزام می شوند تا بیماران را به منظور انجام معاینات و مداوا به این بیمارستان صحرایی انتقال دهند.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در 10 مرداد ماه امسال نیز اردوی جهادی شهید کاظمی متشکل از 30 پزشک و دندانپزشک به مدت 10 روز در بیمارستان صحرایی بر پا شده در روستای دراقانلو شهرستان بجنورد مستقر شدند و به بیماران خدمات درمانی و بهداشتی ارائه دادند.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی افزود: این تیم پزشکی 700 بیمار را معاینه و مداوا کرد.

 

موفق در خاتمه یادآور شد: خدمات پزشکی و دندانپزشکی بسیج جامعه پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان، سازمان بسیج دانشجویی، سازمان بسیج سازندگی، آستان قدس رضوی انجام می شود.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک