سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۷/۱۶/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۴۶:۴۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۵۱ - اذان مغرب:۲۰:۲۱:۴۹
بجنورد
۲۶° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۲۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ساعت ۷:۵۶

«پریناز» با درجه بندى ١٦+ اکران مى‌شود

 						«پريناز» با درجه بندى ١٦+ اكران مى‌شود 					,
تازه ترین درجه بندی فیلمها به "پریناز” اثر رفع توقیف شده بهرام بهرامیان با بازی فاطمه معتمدآریا، حميد فرخ نژاد، مصطفى زمانى و طناز طباطبایی تعلق دارد. در پوسترها و مواد تبليغى منتشر شده از این فیلم درجه بندی ۱۶+ است که بر روی آن به چشم می خورد.
 
به گزارش ایسنا، بهرامیان که هفت سال بعد از تولید و آن هم به شرط اکران در گروه هنر و تجربه توانسته پروانه نمایش "پریناز” را بگیرد درباره این درجه بندی به سینماروزان گفت: بعد از آن که بنا شد به قید اکران در هنر و تجربه پروانه را دهند ابتدا گفتند نمایش فیلم برای زیر ۱۷ سال توصیه نشود و روی پوستر ۱۸+ بیاید اما در نهایت با تعامل میان تهیه کننده و اداره نظارت تصمیم بر آن شد که فیلم با قید ۱۶+ اکران شود.
 
بهرام بهرامیان که فیلم دومش "آل” هم با درجه بندی سنی اکران شده بود در پاسخ به این پرسش که آیا این درجه بندی برای نمایش "پریناز” را قبول دارد اظهار داشت:
 
واقعیت این است که چه زمان تولید و چه زمانی که سالها رایزنی کردیم تا به اکران برسیم همواره فکر میکردم مخاطب این فیلم مخاطب عام است و نیازی به این نمی دیدم که زیربار درجه بندی بروم و الان هم فکر میکنم فیلم می تواند هم مورد توجه یک نوجوان زیر ۱۶ سال قرار گیرد و هم مطلوب یک مخاطب میانسال باشد. "آل” هم اگر درجه بندی شد به خاطر ژانرش بود که در حیطه سینمای هارور یا دلهره آور جای می گرفت بود.
 
این کارگردان درباره زمان قطعی اکران هم بیان داشت: هنر و تجربه بنا بود فیلم را از نیمه مردادماه اکران کند اما گویا کمی تأخیر در اکران به وجود آمده و فیلم در نهایت از اول شهریور ماه روی پرده خواهد رفت.
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک