جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲/۱۴/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۵:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۱:۳۵:۱۸ - اذان مغرب:۱۶:۴۴:۰۹
بجنورد
۹° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۷۹۳۵۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ساعت ۷:۳۴
امام جمعه موقت بجنورد:

مسئولان اعمال و رفتار شهید رجایی را الگوی خود قرار دهند

امام جمعه موقت بجنورد گفت: مسئولان باید اعمال و رفتار شهید رجایی را الگوی خود قرار دهند.
مسئولان اعمال و رفتار شهید رجایی را الگوی خود قرار دهند,

به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی موسوی جاجرمی در نماز عبادی و سیاسی جمعه با اشاره به شهادت شهید رجایی توسط منافقان اظهار کرد: خدمت صادقانه و روحیه انقلابی شهید رجایی باید الگویی برای مسئولان نظام باشد.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت گفت: مسئولان و وزراء به وعده های خود عمل کنند.

موسوی جاجرمی با بیان اینکه ملت ایران یکی از بهترین نعمت هایی است که خداوند عطا کرده است، افزود: مسئولان شکرگذار این نعمت الهی باشند و در انجام خدمت صادقانه به مردم کوشا باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دشمن در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی امیدوار بود که این نظام به زودی سرنگون می شود، بیان کرد: اما بعد از اینکه متوجه شد که آرزویشان موفق نخواهد شد به این نتیجه رسید که با عوض کردن فرهنگ مردم و برچیدن روحیه انقلابی می تواند به اهداف خود(تغییر نظام اسلامی) برسد و به همین علت جنگ نرم را آغاز کرد.

امام جمعه موقت بجنورد تصریح کرد: اما جوان انقلابی کشور، شهید محسن حججی فرهنگ ناب اسلامی را با وجود اینکه جوانان ایران در آماج توطئه های دشمن قرار دارند، به جهانیان نشان داد و همه تحت تاثیر قرار گرفتند.

وی با اشاره به سخن مقام معظم گفت: معظم له فرمودند که امروز مهمترین وظیفه مسئولان و مردم این است که روحیه انقلابی را در میان مردم ایجاد کنند.

موسوی جاجرمی تاکید کرد: امروز ملت ایران از عمق جانشان روحیه انقلابی و دینی را دوست دارند و مشتاق شهادت در راه خدمات رسانی به خواهر و برادر ضعیف خود در کشورهایی همچون سوریه و عراق هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز سالروز اشغال ایران توسط متفقین است، بیان کرد: رضاخان قلدر که در زمان حکومت خود ظلم های فراوانی را به مردم ایران کرده بود به هنگام اشغال ایران توسط متفقین نتوانست بیش تر از سه ساعت مقاومت کند.

خطیب نماز جمعه بجنورد تصریح کرد: این درحالیست که ملت ایران توانست در مقابل تمامی مستکبران هشت سال مقاومت جانانه داشته باشد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک