سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۹/۲۵/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۰۵:۲۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۰۸
بجنورد
۲۶° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۷۹۵۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ساعت ۱۷:۲۶

بررسی مشکلات مختلف حوزه مسکن و شهرسازی در جلسه شورای مسکن شهرستان

فاروج من-رئیس اداره راه و شهرسازی فاروج از تشکیل جلسه شورای مسکن شهرستان باهدف بررسی مسائل و مشکلات مختلف این حوزه در شهرستان خبر داد

به گزارش فاروج من؛ رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فاروج در گفتگو با خبرنگار فاروج من گفت: در آخرین جلسه شورای مسکن شهرستان به موضوعاتی ازجمله بررسی مسائل و مشکلات پروژه ۲۶۲ واحدی مسکن فرهنگیان، خدمات‌رسانی به اراضی تفکیکی بلوار کشاورز، شناسایی بناهای فرسوده و خطرآفرین و خدمات‌رسانی به شهرک دالنجان ترکیه پرداخته شد.

مهندس زین‌العابدین ابراهیمی در ادامه اظهار داشت: در این جلسه رئیس شورای مسکن شهرستان با اشاره به طولانی شدن روند اجرای پروژه ۲۶۲ واحدی خواستار تسریع در اجرای پروژه توسط شرکت تعاونی و پیمانکار مربوطه شد.

فرماندار شهرستان فاروج با اشاره به خطرات ناشی از وجود ساختمان‌های فرسوده عمومی گفت: دستگاه‌های اجرایی مربوطه ازجمله شهرداری‌ها، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و ... اقدامات قانونی در این زمینه را انجام دهند تا شاهد حوادث احتمالی در این اماکن نباشیم.

هادی رجایی نیا ضمن تقدیر از اقدامات دستگاه‌های مربوطه در جهت انجام اقدامات قانونی در اراضی بلوار کشاورز گفت: پیگیری لازم در سایر نقاط شهری مشابه که تاکنون تعیین و تکلیف نشده‌اند انجام شود، همچنین خدمات‌رسانی توسط دستگاه‌های خدمات رسان در این منطقه باید تسریع شود

 

پایان خبر./77

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک