سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۹/۲۵/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۰۵:۲۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۰۸
بجنورد
۲۵° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۵۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ساعت ۰:۱
آیت الله رئیسی؛

موفقیت در گرو وجود روحیه انقلابی است

آیت الله سید ابراهیم رئیسی گفت: موفقیت ما در عرصه هایی که در آن قدم نهاده ایم مدیون وجود روحیه انقلابی می باشد.
موفقیت در گرو وجود روحیه انقلابی است,

به گزارش عصر اترک به نقل از بجنا؛ آیت الله رئیسی روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی امور عمرانی و سرمایه گذاری با مشارکت آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی، گفت: سبک زندگی دینی قادر است جامعه ما را به رشد و تعالی نزدیک‌تر کند؛ بنابراین بایستی بررسی شود که با شاخصه هایی که در زندگی به سبک اسلامی وجود دارد، چقدر فاصله داریم.

وی با بیان اینکه امروز، از جهت راهنمایی ها و هدایت های مقام معظم رهبری، نه تنها برای مردم بجنورد، بلکه برای تمام مردم کشور، روز مهمی است؛ گفت: باید در عملکرد همه افراد جامعه، مخصوصاً سازمانها و نهادها، بازنگری کرد.

وی ضمن اشاره به اهمیت عدالت در جامعه، گفت: عدالت اجتماعی به این معنا است که هر کس بر اساس توانایی‌های خویش، از ظرفیت‌های موجود در کشور که در اختیار آحاد مردم قرار دارد بهره مند شود.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به تفاوتهای موجود در نظام مدیریتی جامعه ما و سایر کشورها، تشریح کرد: ما بر این باور هستیم که مدیر می بایست پاسخگوی خداوند باشد؛ چرا که خداوند بر اعمال و رفتارمان ناظر است؛ این امر سبب افزایش خود کنترلی که به عنوان یک اصل مهم در مدیریت مطرح است، می شود.

وی ضمن بیان اینکه برای رسیدن به تعالی اجتماعی، بایستی دگر خواهی در پرتوی خدا خواهی را مبنای کار خود قرار دهیم؛ مطرح کرد: باور داشتن مردم، دوست داشتن آنها را در پی خواهد داشت؛ همانطور که دغدغه اصلی مقام معظم رهبری مشکلات و مسائل مردم است.

وی با اشاره به 12 بند حکم مقام معظم رهبری به رئیس جمهور، گفت: موفقیت ما در عرصه هایی که در آن قدم نهاده ایم مدیون وجود روحیه انقلابی می باشد.

سید ابراهیم رئیسی ضمن اشاره به اهمیت خصوصی سازی در کشور، افزود: واگذاری بخش های دولتی به خصوصی پایان راه نیست؛ بلکه دولت موظف است پس از خصوصی سازی، حمایت های خود را دریغ نکند.

وی عنوان کرد: امنیت اقتصادی فضا را برای جذب کارآفرینان و سرمایه گذاران آماده می کند و این امنیت در گرو مبارزه با فساد مالی و اقتصادی می باشد.

وی افزود: کارآفرینان به دنبال محیطی امن برای سرمایه‌گذاری هستند و فراهم نمودن این بستر باعث رونق اقتصادی کشور خواهد شد.

آیت الله رئیسی گفت: هر امری که سبب تسهیل زیارت زائرین، ترویج سبک زندگی رضوی و کمک به نیازمندان و محرومین شود؛ آستان قدس از هیچ حمایت و مساعدتی فروگذار نخواهد کرد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک