سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰/۱۶/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۲۹:۴۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۰۹ - اذان مغرب:۱۷:۱۳:۴۰
بجنورد
۹° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۵۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ساعت ۷:۳۸
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی؛

رسالت سپاه در جغرافیای ایران خلاصه نمی شود/ شهیدان وحدت، خط‌‌‌شکنان حرکت راهبردی نظام اسلامی بودند

فرمانده جوادالائمه خراسان شمالی گفت: رسالت سپاه فقط در جغرافیای ایران نیست و هرجا به مظلومی اهانت شود، سپاه برای دفاع از مظلوم حضور دارد و هر جا که انقلاب و اهدافش باشد، سپاه هم حضور دارد.
رسالت سپاه در جغرافیای ایران خلاصه نمی شود/ شهیدان وحدت، خط‌‌‌شکنان حرکت راهبردی نظام اسلامی بودند,

به گزارش عصر اترک، سردار سید حسن مرتضوی صبح امروز در یادواره شهدای وحدت خراسان‌شمالی در مسجد انقلاب بجنورد، گفت: خون شهدای وحدت امروز موجب هم دلی و یکپارچگی بیشتر اهل سنت و شیعه شده است.

وی با بیان اینکه ارتباط عاطفی بین سپاه و مردم مورد تحمل آمریکا و هم پیمانانش نیست، افزود: شهیدان محمد زاده و شوشتری گوشه ای از مظهر مردم دوستی مردم از سپاه بوده است.

وی در ادامه بیان داشت: رسالت و آرمان سپاه پاسداران برای عزت، سربلندی، امنیت ، رفاه و خدمت به ایران اسلامی است.

سردار مرتضوی همچنین با بیان اینکه دشمنان به دنبال جدا سازی سپاه از مردم هستند، گفت: امروز خدمت به آحاد مختلف جامعه توسط سپاه که سرداران شوشتری و محمد زاده جزو صف شکنان به آن بودند کارسازترین نوع مبارزه با آمریکا است.

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با اشاره به اقدامات سرداران شهید شوشتری و محمدزاده٬ در منطقه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: روزگاری دشمن می‌خواست در سیستان و بلوچستان متمرکز شده و اختلاف‌افکنی کند٬ اما سرداران شهید باعث ایجاد وحدتی مثال زدنی در منطقه شدند و اینک شیعه و سنی در کنار هم در مقابل دشمن ایستاده‌اند و شهیدان وحدت٬ خط‌‌‌شکنان حرکت راهبردی نظام اسلامی بودند

وی اظهار داشت: سپاه امروز خادمی شایسته و صدیق برای همه مسلمانان و آزادی خواهوان جهان است و رسالت سپاه در جغرافیای ایران خلاصه نمی شود و هر جایی که انقلاب اسلامی حضور دارد سپاه پاسداران هم حضور دارند.

وی افزود: امروز ایران از اقتدار امنیتی و بازدارندگی برخوردار است و تنها کشوری هستیم بعد از آمریکا که صحنه نبرد مشخص می کنیم.

فرمانده سپاه استان ادامه داد: رمز همه این موفقیت ها در اطاعت محض سپاه از ولی فقیه است و امروز وظیفه همه ما این است که در مسیر ولی فقیه حرکت کنیم.

وی اظهار داشت: امروز آمریکا دو چالش بزرگ دارد یکی رهبری معظم انقلاب و دومی سپاه پاسداران است و تمام تلاششان نابود کردن این دو هدف است و تا زمانی که همراهی مردم با ولی فقیه و سپاه است آمریکای ها هیچ حرکتی را نمی تواند بکند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک