سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰/۲۳/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۳۰:۳۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۰۰ - اذان مغرب:۱۷:۱۲:۲۶
بجنورد
۱۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۵۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ساعت ۳:۳۹

ارسال ٨۰۵ اثر به دبیرخانه مسابقه عکس" من حسین (ع) را دوست دارم هر که هستم"

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان گفت: ٨٠٥ اثر عکس از ١١٠ هنرمند به دبیر خانه سوگواره استانی "من حسین را دوست دارم هر که هستم" رسید.
ارسال ٨۰۵ اثر به دبیرخانه مسابقه عکس

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک؛ احمد زیبایی با اعلام این خبر گفت: از زمان اعلام فراخوان سوگواره عکس" من حسین(ع) را دوست دارم هرکه هستم" ٨۰۵ اثر از ١١٠ هنرمند علاقه مند جهت شرکت در این مسابقه به دبیرخانه  ارسال شد.

 

وی هدف از برگزاری این سوگواره را ترویج فرهنگ عاشورایی، حفظ، توسعه و شناسایی سنت های بومی عزاداری در خراسان شمالی و شهرستان شیروان و شناسایی استعدادهای نهفته هنر عکاسی عنوان کرد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان گفت: این سوگواره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان ، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی،حسینیه اعظم شیروان، اداره ورزش و جوانان و انجمن عکاسی شیروان به موضوع " جلوه های آیین عزاداری ایام محرم در خراسان شمالی" خواهد پرداخت.

 

زیبایی زمان برگزاری نمایشگاه سوگواره  پس از مرحله داوری اعلام کرد و  افزود: به نفر اول این مسابقه دو میلیون ریال و نفر دوم یک میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می شود و این در حالیست که به دلیل استقبال خوب شرکت کنندگان به سه نفر از برگزیدگان ۵۰۰ هزار ریال و به پنج برگزیده دیگر نیز ٣۰۰ هزار ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک