دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۴/۲۳/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۲۱:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۰۰ - اذان مغرب:۱۹:۴۲:۲۰
بجنورد
۲° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۵۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ساعت ۱۵:۴۶

راز قتل جوان فاروجی پس از ۷ سال فاش شد

فرمانده انتظامی خراسان شمالی: راز قتل یک جوان 18 ساله و دستگیری قاتل بعد از گذشت هفت سال در استان خبر داد.
راز قتل جوان فاروجی پس از 7 سال فاش شد,
به گزارش  عصر اترک،  سردار علیرضا مظاهری گفت: در مهرماه سال 89 یک قتل در یکی از روستاهای شهرستان فاروج اتفاق افتاده بود یک جوان 18 ساله به طور فجیعی به قتل رسیده بود .
 
وی افزود: قاتل که پس از انجام قتل و سوزاندن جسد مقتول از صحنه متواری شده بود بعد از هفت سال شناسایی و دستگیر شد.
 
وی اظهار کرد: در بررسی اولیه ماموران یک خانم 16 ساله که اولین و تنهاترین مظنون این ماجرا بود دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.
 
سردار مظاهری گفت: مظنون 16 ساله تاکنون در بازداشت بود و این قتل توسط این شخص برای ماموران انتظامی و دستگاه قضائی مبهم بود که یک خانم 16 ساله بتواند به تنهایی مقتول رابه قتل برساند و سپس سوزانده باشد در هاله‌ای از ابهام بود تا اینکه پرونده ازطریق دستگاه قضایی استان به پلیس آگاهی استان ارجاع شد.
 
فرمانده انتظامی خراسان شمالی افزود:  کارآگاهان پلیس آگاهی استان با بررسی پرونده در این مدت و اظهارات مظنون موفق شدند پی به راز این قتل مشکوک ببرند.
 
وی اظهار کرد: ماموران موفق شدند با اقدامات اطلاعاتی و فنی وپلیسی خود، قاتل اصلی که برادر مظنون به قتل بود را شناسایی و دستگیر کنند.
 
سردار مظاهری خاطرنشان کرد: قاتل 25 ساله که در ابتدا منکر هرگونه قتلی بود پس از بازجویی های انجام شده لب به اعتراف گشود وبه بزه انتسابی خود اعتراف کرد.
 
فرمانده انتظامی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: قاتل پس از بازجویی های انجام شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.
انتهای پیام /

 

 

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک