سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰/۱۶/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۲۹:۴۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۰۹ - اذان مغرب:۱۷:۱۳:۴۰
بجنورد
۹° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۷۹۵۹۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ساعت ۶:۱۰
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

هدف تحریم های آمریکا، فرسایش قدرت ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران است

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تصریح بر این مطلب که ترامپ نماینده کلیت نظام آمریکا است، گفت: اهداف آمریکا از اعمال تحریم ها علیه ایران، فرسایش قدرت ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران است.
هدف تحریم های آمریکا، فرسایش قدرت ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران است,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، سردار رسول سنایی راد، معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در مراسم راهپیمایی 13 آبان ماه در شهر بجنورد با گرامی داشت سالروز وقایع 13 آبان در سال های 42، 57 و 58 اظهار کرد: ردپای آمریکا و دخالت هایش در امور این سرزمین در تاریخ معاصر این کشور به ویژه در زمینه علل وقوع 13 آبان کاملا مشهود است.

سردار سنایی راد در ادامه با بیان اینکه آمریکا عامل بروز ده ها جنگ در سطح دنیا بوده است، عنوان کرد: آمریکا نماد اشغالگری سرزمین سرخ پوستان با بی رحم ترین روش ها و سیطره بر سرزمین آنان همچنین عامل برده داری سیاه پوستان در سرزمین اشغال کرده اشان، عامل جنگ در ویتنام، جنگ عراق علیه ایران، ترور دانشمندان هسته ای ایران، زایش داعش و جنگ در سوریه و عراق است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا با زایش داعش در منطقه خاورمیانه از کشتن شیعه و سنی خودداری نکرد همچنین اعلام کرد: در حال حاضر نیز شاهد وقوع ترورهایی در مناطق شمال غرب کشور با حمایت آمریکا هستیم.

وی تصریح کرد: آمریکا در تلاش است تا در منطقه خاورمیانه دولت های قوی و قدرتمند را تجزیه کند تا این کشورها به دولت هایی ضعیف و فاقد قدرت تبدیل شوند تا کشورهای ضعیف شده در برابر آمریکا احساس ناکامی و شکست کنند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این در حالی است که ایران در این منطقه به طور مستمر در برابر تهاجمات آمریکا ایستاده و مقاومت کرده است که در همین راستا، شاهد عصبانیت آمریکا از ایران هستیم.

وی گفت: تروریست نامیدن ایران و به کاربردن نام خلیج عربی به جای خلیج فارس از جمله عکس العمل های عصبانیت های آامریکا علیه ایران است.

وی همچنین با یادآوری این مطلب که آمریکا در زمینه معاهده بین المللی برجام نقض پیمان کرد، گفت: آمریکا با اعمال تحریم های بیشتر به دنبال فرسایش قدرت ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

سردار سنایی راد با بیان اینکه هم اکنون ترامپ نماینده کلیت نظام آمریکا است، اعلام کرد: او با اعمال تحریم ها علیه ایران درصدد جلوگیری از پیشرفت کشور ایران و ضربه زدن به کلیت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با تصریح بر این مطلب که پیام امروز 13 آبان ملت ایران عدم بازگشت به سلطه گری های قبل از سال 57 و عدم اطاعت از دشمن است، اعلام کرد: هم اکنون آمریکا با اقداماتش آب در هاون می کوبد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر معاهده برجام به دست آمریکا نقض شود، ایران این معاهده را ریزریز خواهد کرد و به آتش می زند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک