یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰/۲۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۲۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۱۸ - اذان مغرب:۱۷:۱۴:۵۵
بجنورد
۱۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۶۰۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ساعت ۳:۱۹
مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی:

دارندگان گروه‌های خونی «O منفی» برای اهدای خون به مراکز انتقال خون مراجعه کنند

مدیر کل انتقال خون خراسان شمالی از اهداكنندگان داراي گروه خون O منفي و ديگر گروه هاي منفي خون خواست به پايگاه هاي ثابت بجنورد و شیروان مراجعه كنند.
دارندگان گروه‌های خونی «O منفی» برای اهدای خون به مراکز انتقال خون مراجعه کنند,

احسان روشن روان، مدیر کل انتقال خون خراسان شمالیدر گفتگو با خبرنگار عصر اترک، اظهار کرد:  با توجه به زلزله اخیر و نیاز مبرم به خون و فرآورده های خونی، نیاز به خون بیش از پیش احساس می شود.

 

وی اضافه کرد: با توجه به وقوع زلزله در مناطق غرب کشور و  نیاز ارسال خون برای آسیب‌دیدگان، پایگاه انتقال خون خراسان شمالی آمادگی خود را برای ارسال محموله‌های خونی اعلام کرده است.

 

وی اظهار داشت: در اینگونه حوادث، نیاز خونی غالبا از استان‌های معین و مرکز تامین می‌شود و در صورتی که ذخیره این استان‌ها تکافوی نیاز افراد مناطق آسیب دیده را نکند از استان‌های دیگر نیز درخواست کمک می‌شود.

 

روشن روان با بیان اینکه تاکنون استان‌های معین و همجوار مناطق آسیب دیده، در تامین نیازهای خونی آسیب دیدگان با کمبود مواجه نشده اند، تصریح کرد: در صورت کمبود فرآورده‌های خونی و اعلام نیاز مرکز، خراسان شمالی با دارا بودن ذخیره مناسب، در ارسال محموله‌های خونی پیشگام خواهد بود.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک