سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰/۱۶/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۲۹:۴۱ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۰۹ - اذان مغرب:۱۷:۱۳:۴۰
بجنورد
۹° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۷۹۶۳۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ساعت ۱۳:۳۹
حجت الاسلام عزیزی در نماز جمعه :

خداوند همه شمارا به بهشت دعوت کرده است

خداوند با لحن خاصی شمارا از طریق نماز جمعه به بهشت دعوت کرده است ،به همین خاطر در روز جمعه باید سریعا کار خود را انجام دهیدکه به نماز جمعه برسید.
خداوند همه شمارا به بهشت دعوت کرده است

به گزارش پایگاه خبری شیروان: حجت الاسلام عزیزی امام جمعه موقت شیروان درخطبه های این هفته بااشاره به ویژگی های متقین بیان کرد : یکی از ویژگی های متقین در سوره مومنون آیه61 اشاره شده است که میفرماید :مومنین کسانی هستند که درکارهای خیر شتاب میکنندومسابقه میگذارندوهمینطور در سوره آل عمران آیه 114 میفرمایدصالحین کسانی هستندکه در خیرات همیشه پیشی میگیرند.

خداوند همه شما را به بهشت دعوت کرده است

وی افزود : خداوند با لحن خاصی شمارا از طریق نماز جمعه به بهشت دعوت کرده است ،به همین خاطر در روز جمعه باید سریعا کار خود را انجام دهیدکه به نماز جمعه برسید.

عزیزی در ادامه گفت : عجله وشتابزدگی از اموری است که در آموزه های دینی از آن نهی شده است ومنظور از آن ، اقدام زود هنگام درکارها است ،سرعت آن است که انسان پس از فراهم شدن مقدمات وشرایط لازم فرصت  را ازدست ندهدوبه انجام کار اقدام کند.

هفته بسیج بردستان امام خمینی (ره ) غرس شد

وی با تبریک هفته بسیج گفت : هفته بسیج این شجره طیبه بردستان معمار توانای انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) غرس شد،بسیجی که معجزه انقلاب وامید آینده مستضعفان جهان است ،بسیجی که می بایداستمرار انقلاب را درحیات طیبه آن پیگیری کرد،بسیجی باید روحیه انقلابی گری داشته باشد ومعتقد به حرکت رو به جلو باشدویک بسیجی هرگز درجانمیزند.

امام جمعه شهرستان با اشاره به نابودی گروه تروریستی داعش عنوان کرد :به واسطه پیروزی معجزه آسایی که در جبهه مقاومت اتفاق افتاد،خدا را هزاران بار شکر که خواب نامبارک خبیثان عالم تعبیرنشدوگروه های تکفیری خاصه داعش که میخواست درسرزمین های اسلامی به نام مکتب واسلام خباثت کندازبین رفت.

عزیزی ادامه داد :نتیجه اقدامات این گروه تروریستی شهادت بسیاری از مجاهدان ،آوارگی بسیاری از مردم عراق وسوریه وتخریب شهرهای زیادی از این دوکشور شداما به برکت از خودگذشتگی مجاهدین در راه خدا وخانواده های صبور آنها وبا رهبری های مقام معظم رهبری خداوند نصر وپیروزی را به ماهدیه دادو اگر سردار سرافراز سپاه ،سردار سلیمانی وعده 3ماهه داد که 2ماهه داعش را نابود کردکه عملی شدوفرمانده وعده نابودی اسرائیل را داده که اسرائیل 25 سال آینده را نخواهید دیدومابایدآماده وعده صادق فرمانده اصلی باشیم.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک