پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱/۱۵/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۵۱:۲۶ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۱۵ - اذان مغرب:۱۶:۵۰:۰۵
بجنورد
۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۷۹۷۱۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ساعت ۱۵:۳۵

تحولات در اتحادیه انجمن اسلامی شهرستان فاروج/ مصطفی قنبری جایگزین قربانعلی گلیانی شد

فاروج من- طی مراسمی مسئول جدید اتحادیه انجمن‌های اسلامی شهرستان فاروج معرفی شد. امام‌جمعه شهرستان فاروج در این مراسم اتحادیه انجمن اسلامی را باقیات‌الصالحاتی برای امام خمینی (ره) دانست که جوانان انقلابی را پرورش می‌دهد.

به گزارش فاروج من؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین قلی زاده با اشاره به این حدیث که اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا می‌کنند گفت امروز نیز وضعیت ما به‌گونه‌ای است که علم در ثریا و در دست غربی‌ها است و همه امکانات تأمینی را برقرار کرده‌اند که به آن دست پیدا نکنیم.

قلی زاده در ادامه گفت که به حول و قوه الهی همه آنچه که آن‌ها از ما منع کردند را به بهترین شکل نحو ممکن به آن دست پیدا کردیم و امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت اقدامت انقلابی جوانان بسیجی به قله‌های رفیعی از علم و دانش دست‌یافته و در خیلی از موارد داریم حرف اول را می‌زنیم.

امام‌جمعه شهرستان فاروج با اشاره به اینکه تهدیدها و تحریم‌های دشمنان جدای از اینکه نباید ما را نسبت به آرمان‌ها و راهی که انتخاب کرده‌ایم متزلزل کند نباید هرگز در این راه نیز خسته بشویم گفت: همه این تهدیدها و تحریم‌های دشمن تا به امروز برای ما تبدیل به فرصت شده و اگر در سال‌های دفاع مقدس هر نوع موشک و هواپیما و تجهیزاتی که می‌خواستیم را به ما می‌دادند امروز دیگر فناوری تولید موشک، پهباد و ... را نداشتیم.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی باقیات‌الصالحات امام خمینی (ره) است

عباسعلی قلی زاده اتحادیه انجمن‌های اسلامی را باقیات و الصالحاتی برای امام خمینی (ره) دانسته که امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به آن چشم امید به این نهاد مقدس و جوان‌هایی در این نهاد تلاش و فعالیت می‌کنند بسته است.

وی گفت: انتظار ما این است که از نقاط قوت خود برای توسعه فعالیت‌های اتحادیه انجمن اسلامی استفاده کنید و عزیزان عضو این اتحادیه هم در همه مجامع و مجالس دینی، نمازهای جماعت و جمعه و ... حرف اول را بزنند، انتظار داریم این جوانان را حداقل در نماز جمعه به‌صورت منظم و یکپارچه ببینیم و این اتحادیه فعالیت‌های خودش را بیشتر کند.

مجید معتمدی گفت که اتحادیه انجمن‌های اسلامی در مدارس کل کشور ظرفیتی ایجاد کرده تا در راستای تقویت دین و آموزه‌های دینی، تربیت اسلامی دانش آموزان و همچنین کمک و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان قدم برداریم و ما هم بتوانیم برای این مجموعه کمکی باشیم

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان فاروج افزود: ما باروی باز و دستانی گشاده در سال‌های گذشته خدمت این عزیزان بودیم و در آینده نیز خواهیم بود و هر جا که نیاز به کمک ما و همکاران بنده باشد در خدمت هستیم و از خداخواهیم خواست که این توفیق نصیب ما هم بشوید که در این راستا خدمت‌رسانی کنیم و جایگاه شهرستان را ازلحاظ علمی، آموزشی، پرورشی، اخلاقی، تربیتی بالاتر برده و در استان و حتی در کل کشور سرآمد شویم.

وی گفت: قطعاً این اتحادیه هدف والایی دارد چراکه بنیان گزار نظام جمهوری اسلامی ایران، باهدف والای انسانیت و تربیت والای انسان متعالی این تشکل انقلابی و نهاد غیردولتی را تأسیس کردند ما نیز این راه را هم ادامه خواهیم داد و از این ظرفیت استفاده خواهیم کرد.

معتمدی در پایان گفت که "تمام فعالیت‌های آموزشی و پرورشی این اداره در راستای تربیت انسان با دستورات الهی و اخلاق اسلامی است" و به همه دانش آموزان توصیه کرد که این امور را سرلوحه کار خود قرار بدهند.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی به دستور امام خمینی (ره) در سال 1358 تأسیس شد و اساسنامه این نهاد فرهنگی و به تعبیر امام راحل نهاد انقلابی در سال 1374 به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید.

 

انتهای پیام./

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک