چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱/۲۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۵۶:۵۰ - اذان ظهر:۱۱:۲۶:۳۱ - اذان مغرب:۱۶:۴۶:۳۷
بجنورد
۱۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۷۵۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ساعت ۲:۳۶
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی:

آموزش و پرورش جاجرم در بسیاری از شاخصه ها جزء شهرستان های برتر استان است

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی ابراز داشت: شهرستان جاجرم خوب درخشید و دربسیاری از شاخصه ها جزء شهرستان های برتر استان است و از جاجرم با پیشینه بالا انتظارمان هم بالاست و دانش آموزان که در این محیط فرهنگی رشد می کنند قطعاً موفق خواهند شد
آموزش و پرورش جاجرم در بسیاری از شاخصه ها جزء شهرستان های برتر استان است,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری جاجرم، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی در جمع کارکنان اداری مدیریت آموزش وپرورش شهرستان جاجرم ، تصریح داشت معلمین شایسته بهترین تقدیر ها و تشکرها هستند و در دوره حاضر با احداث فضاهای آموزشی و تجهیزات مناسب  آموزش و پرورش در حال گذر از دوره سخت افزاری به نرم افزاری است بحث های پژوهشی ، نیروی انسانی ، علمی و زیربنایی باید مورد توجه قرار گیرد .

 حاتمی با اشاره به اجرای فیلم رشد در استان همزمان با خراسان رضوی که میزبان اصلی جشنواره بود و قرار گرفتن شهرستان جاجرم در بین سه شهرستان برتر جشنواره تلاش های همکاران قابل تقدیر است .

 دبیر شورای آموزش و پرورش استان در ادامه افزود : باید به دانش آموزان خراسان شمالی افتخار کنیم که در عرصه های ملی می درخشندکه تلاش همکاران زحمت از دلایل اصلی این موفقیت هاست وضمن تشکر از همه معلمان که در اقصی نقاط استان بصورت غیر بومی خدمت نموده اند ، بومی شدن همکاران از محاسن خوب کار کردن است .

وی با اشاره به رشد جامعه گفت : باکارپژوهشی خودمان را به عنوان معلم آماده می کنیم و ظرفیت هایمان را بالا می بریم .

 مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی بیان داشت : شهرستان جاجرم خوب درخشید و دربسیاری از شاخصه ها جزء شهرستان های برتر استان است و از جاجرم با پیشینه بالا انتظارمان هم بالاست و دانش آموزان که در این محیط فرهنگی رشد می کنند قطعاً موفق خواهند شد .

حاتمی با ذکر برخی کمبودها گفت : شرمنده تلاش های همکاران هستیم زیرا نمی توانیم پاسخگوی خدمات و زحمات همکاران باشیم و در مقابل عملکرد خوب همکاران، فرهنگیان استان و معلمین روستاها به خود در داشتن چنین همکارانی می بالیم .

 دبیر شورای آموزش و پرورش استان در خاتمه تصریح داشت ، آموزش و پرورش در جلسات شورای آموزش و پرورش استان و شهرستان ها بطور مستمر نقد می شود و این نتیجه اعتقاد و عشق معلمین است که پرچم داران و افراد شاخص در نظام جمهوری اسلامی هستند .

معاون پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی :با اشاره به اولین همایش حقوق شهروندی از برگزاری همایش توسعه پایدار فیزیک ، شیمی و زیست شناسی در دیماه در خراسان شمالی خبر داد .

خوش آینه در ادامه تصریح داشت پژوهش اصلی ترین موضوع سند تحول بنیادین است ، و بر همین اساس 8 موضوع مقاله فراخوان داده شده است  و همایش پژوهش در تمام شهرستان ها و مناطق استان در طول هفته برگزار می شود.

وی افزود 11مؤلف تأثیر گذار در تألیف کتب درسی از خراسان شمالی هستند .

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جاجرم ، ضمن خیر مقدم به میهمانان گزارش عملکرد آموزش و پرورش شهرستان را اعلام داشت .

 ایزدی در ادامه افزود فرهنگیان شهرستان در جهت رشد و موفقیت دانش آموزان آمادگی کامل دارند و از هیچ کوششی فروگذار نخواهند نمود .

 

 

انتهای پیام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک